2737
2739
عنوان

بی خبر از شوهر

304 بازدید | 28 پست

سلام،عزیزان،من کسی رو ندارم حرف دلمو بزنم،از شما نظر می خوام

من دوتا بچه دارم،اوایل شوهرم خوب وکاری بود ولی الان بیکار نشسته خونه،معتاد هم هست،ولی نه زیاد،تو روستا زندگی میکنیم،الان از زندگیم اصلا راضی نیستم ،اون وقت شوهرم ازم می خواد دوباره بچه دارشیم،من به خاطر اون دوتای قبلی خیلی پشیمونم،یعنی عذاب وجدان دارم،به خاطر بچه ها م موندم الان،حوصله جنگ و دعوا ندارم،می خوام پنهانی جلوگیری کنم،دیگه نمی خوام یکی دیگه رو بدبخت کنم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2740

افرین 

گرقیامت قصه باشدپس کجابینم تورا 😔.  دنیایی که از بچگی انواع و اقسام درداروکشیدم ارزش جنگیدن داره 😶پس بگذر که بره ......خیلی غم دارم برام دعا کنید ممنون😔🙏باافتخار کوردم....🙂

حتما خرجی نتراشیدی براش .

اگه هر ماه میلیونها تومن خرجت میکرد و ....  یادش نمیفتاد بچه دار بشید 

کرونا. قبل اومدن این ویروس کرونا سرما میخوردم در حد فجیع. اما با یه امپول ساده  خوب خوب میشدم . از وقتی کرونا اومد و گرفتم   هیچ امپول و دارو و سرم و دمنوش ها و.... اثر ندارن . هیچی واقعا . ۱۰بار دکتر میرم هیچی به هیچی . بعد یه عده میگن کرونا وجود نداره. خوبه که  قبل کرونا  سرما خوردگی های شدید داشتم وبا یه امپول خوب میشدم وگرنه مگه میشد قانعشون کرد کرونا وجود داره . 

چ شوهر بی فکری واقعا من نمی‌دونم تو مغز اینجور آدما چی میگذره آدم چقدر می‌تونه خودخواه باشه که بخاطر امیال خودش ی بچه رو بدبخت کنه بگو هر موقع تونستی توقعات این دو تا رو برآورده کنی و حسرت ب دلشون نذاری ب فکر بچه بعدی باش😤😤😤

2706