2733
2734
عنوان

خانوما یه رسپی خوشمزه اوردم براتون😍❤️📷📷📷

| مشاهده متن کامل بحث + 2038 بازدید | 89 پست

گوشفیل این شکلی نیست عزیزم

فقط 18 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ميان آرزوی تو و معجزه خداوند، ديواري است به نام اعتماد.پس اگر دوست داري به آرزويت برسي با تمام وجود به او اعتماد کن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اره اونم من زیاد درست کردم ولی این یه چیز دیگس واسا الان میام میگم

باش گلم

گفت هر کسی رو تـوی قبــر خودش میذارن عیسی بـه دیــن خود، موسی بـه دیــن خود به ما چه ربطی داره بقیـه تـو جامعه چیــکار میکنن اما نشنیده بـود از پیامبر اسلام که : یـک فـرد گنهکار، در میـان مردم هماننــد کسی است که با جمعی سوار کشتــی شود و به هنــگامی که در وسط دریــا قرار گیـرد تبــری برداشته به سوراخ کــردن موضعی که در آن نشسته است بپردازد و هرگاه به او اعتـراض کننــد در جواب بگویــد من در سهم خود تصــرف میکنــم ! اگر دیــگران او را از ایــن عمل خطرناک بازندارنــد، طولی نمیکشد که آب دریــا به داخل کشتـی نفوذ کــرده و یکباره همه ساکنان کشتــی را به همراه کشتــی در دریا غرق می کنــد
گوشفیل این شکلی نیست عزیزم

ای بابا چقد نامردین میزنین ذوق ادم منم میدونم قیافش این شکلی نیس حالا من تلاشمو کردم خاستم دستورشو بدم شما بهتر درست کنین چقد بد میزنین تو ذوق ادم 

باور کن گوش فیل زیاد خوردم نه اینک بار اولم باشه خورده باشم گفتم بار اوله ک درست کردم

باش گلم

تخم مرغارو کاملا هم بزن ک کف کنه بعدش روغنو شیرو بکینگ پودر اظافه کن باز هم بزن نمکو ارد رو اظافه کن اینقدر هم بزن ک دیگ خمیر نچسبه ب دستت خمیرش ک اماده شد یک ریع بذار استراحت کنه 

و در اخر ب هر شکلی ک میتونی خمیرو پهن کن و خیلی خیلی نازک کن بذار تو روغن داغ سرخ بشه و همینوطر ک سرخ میشه برش گردون تا هر دوطرف سرخ بشه 

گوش فیل سفیده ولی من چون بار اولم بود ترسیدم ترد نشه دیرتر برمیداشتم برشته شده 

ولی الان میبینم حتی قسمتایی ک سفیده ترد هست مث گوش فیل 

و در اخر پودر قندو حل آسیاب شده بپاچ روش 

نوش جان ❤️

ببخشید ک حرفه ای نبودم تو دستور پخت دادنو شکل گوش فیل نبود 😞💔

ولی واقعا خوشمزس 

2706