2733
2734
عنوان

بی خبر از شوهر

319 بازدید | 28 پست

سلام،عزیزان،من کسی رو ندارم حرف دلمو بزنم،از شما نظر می خوام

من دوتا بچه دارم،اوایل شوهرم خوب وکاری بود ولی الان بیکار نشسته خونه،معتاد هم هست،ولی نه زیاد،تو روستا زندگی میکنیم،الان از زندگیم اصلا راضی نیستم ،اون وقت شوهرم ازم می خواد دوباره بچه دارشیم،من به خاطر اون دوتای قبلی خیلی پشیمونم،یعنی عذاب وجدان دارم،به خاطر بچه ها م موندم الان،حوصله جنگ و دعوا ندارم،می خوام پنهانی جلوگیری کنم،دیگه نمی خوام یکی دیگه رو بدبخت کنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

افرین 

گرقیامت قصه باشدپس کجابینم تورا 😔.  دنیایی که از بچگی انواع و اقسام درداروکشیدم ارزش جنگیدن داره 😶پس بگذر که بره ......خیلی غم دارم برام دعا کنید ممنون😔🙏باافتخار کوردم....🙂

چ شوهر بی فکری واقعا من نمی‌دونم تو مغز اینجور آدما چی میگذره آدم چقدر می‌تونه خودخواه باشه که بخاطر امیال خودش ی بچه رو بدبخت کنه بگو هر موقع تونستی توقعات این دو تا رو برآورده کنی و حسرت ب دلشون نذاری ب فکر بچه بعدی باش😤😤😤

2706