2752
2734
عنوان

بی خبر از شوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 319 بازدید | 28 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

معلومه که خودت عاقلی . شوهرت اصلا آینده و هزینه های بچه براش مهم نیست بهتره خودت پنهانی جلوگیری کنی مثلا قرص بخوری و نزاری بفهمه تا دعوا راه نندازه اگر هم غر زد و گفت چرا باردار نمی شی بگو رفتم دکتر و گفته کاملا سالم هستی حتما ایراد از شوهرت هست و چون مواد مصرف می کنی ضعیف شدی .

زمین تو روستا داشتیم فروخت ، همین حیاطی که توش زندگی میکنیم مونده،دیگه چیزی برای بچه هام نزاشته،میگم سر پیری می خوای خرجیتو از کجا می خوای بیاری؟

الان چند روزه دختر سه ساله ام،دندون درد داره،نمیدونم اصلا جنس دندوناش خوب نیست،دکتر بردم گفت باید پر کنین،چهار تومن هزینه اش میشه،پول نداره چهار تومن بده،میگه خودش میافته هفت سالگی،منم گفتم پس لطفا وقتی دندون درد داشت خودت نگهش دار،منم اعصاب ندارم،تا صبح بشینم

به نظرم این کارم گناهش کمتر از اینکه یکی دیگه رو بدبخت کنم نگین حرف بزن باهاش که فایده نداره،از اون ...

هیچ کردی نه با حرف زدن درست نه با سیاستا عشوهای زنانه که نی نی سایتیا میگن

الان چند روزه دختر سه ساله ام،دندون درد داره،نمیدونم اصلا جنس دندوناش خوب نیست،دکتر بردم گفت باید پر ...

وای خدا لعنتش کنه خدا براش خوش نخواد چطور دلش میاد بچش درد بکشه