2733
2734
عنوان

دلایلم کافیه برای طلاق یا نه ( طولانی شد ببخشید)

| مشاهده متن کامل بحث + 1714 بازدید | 116 پست
خانواده ت پشتن ؟ یعنی طلاق بگیری قبول ت میکنند؟  بعدش بری خونه بابات ، پول میدن بری کلاس؟ ببخش ...

کلا خانوادم دوتا بچه دارن و اولیش منم و وضع مالیشون تقریبا خوبه همین الانشم مامانم خیلی میگ ک اک پول لازم داری بهم بگو کلا خیلی دستو دلبازه مامانم تا پارسال برام ماهیانه پول میریخت یواشکی ولی من دیگ قبول نکردم و گفتم نریز دیگ

نه دکتر زیبایی نیس دکتر ارتوپده و من هرروز درد میکشم و حتی یزره کار خونه باعث میشه کلی درد بکشم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

احساس میکنم تو یکم بچه ای،باید یکم پخته تر رفتار کنی.ولی خب خوبیای قابل توجهی داره،و بدی هاشم اکثر م ...

نمیدونم شاید راست میگی 

کاش هیچ وقت ازدواج نمیکردم 

ما مجردا خواستگار نداریم با تحصیل و درآمد و ظاهر مناسب اونوقت این دختری که ۷ساله عمر و جونیش گذاشت ...

چون یه سری ها ندارن خواستگار دلیل بر این نیست که ایشونم نداشته باشه

بعدم ۲۱سال سنی نیست من دیدم کسایی که با سن خیلی بیشتر و حتی بچه ازدواج های خوب و موفقی داشتن 

چون ۷سال توی این زندگی بوده دلیل نمیشه که خودش رو قربانی بکنه برای ۷۰سال آینده 

(انشاالله که ایشونم بتونه مشکلاتش رو حل کنه با همسرش چون ۷سال هم عمر زیادی هست و ما فقط از دید خودمون نظراتمونو میدیم)

در پی خوشبختی🤍🌿
دلایلت برای جدایی کافی نیست زندگیتو بساز عزیزم شوهر خوب همه جا نریخته بعد طلاق هم فرش قرمز پهن نکر ...

من اگ جدا شم دیگ هم ازدواج نمیکنم متنفرم از ازدواج. 

باشه امتحانی ی مدت رو خودم کار میکنم ببینم چی میشه 

کاش هیچ وقت بدنیا نمیومدم من هیچ فایده ای ندارم تو این دنیا 

چون یه سری ها ندارن خواستگار دلیل بر این نیست که ایشونم نداشته باشه بعدم ۲۱سال سنی نیست من دید ...

عزیزم نمیشه به امید ازدوااج بهتر یکی رو ترغیب کنیم به جدایی

چون سنش کمه که دلیل نمیشه جدا بشه

"اشتباه کردن" اشتباه نیست، در اشتباه ماندن اشتباه است..🧡
سنشم که زیاد نیس  درست میشه صبر داشته باش دختر واسه زندگیت تلاش کن با پنبه سر ببر سرکار میخ ...

درسمو تموم کردم چی رشته ای ک من میخونم توش هیچی نیس 

بخاطر پول بخاطر احساس با کفایتی بخاطر اعتماد بنفس دوس دارم برم سرکار و هر سرکاریم نه ی شغل عس بهش خیلی علاقه دارم 

تا خودت نخوای زندگیت درست نمیشه چون دلت تو زندگیت نیس وگرنه همسرت معیارهای خیلی خوبی داره

مثلا خودم خاستم ک درست بشه یکی از مشکلاتم ک رانندگی بود چی شد آخرش جز اعصاب خوردی هردومون

میگی دو ساله ازدواج کردی یعنی قبلش این ویژگی هاشو شناسایی نکردی؟ از چهارده سالگی تا نوزده سالگی به م ...

درست گفتی ،منم مشکل اصلی رو همین خانم میبینم 

ریپلای های اسی رو فقط  میبینم 
عزیزم نمیشه به امید ازدوااج بهتر یکی رو ترغیب کنیم به جدایی چون سنش کمه که دلیل نمیشه جدا بشه

صد درصد ولی من اصلا قبلش حرفی از ازدواج نزدم

ولی واقعا به امید بهتر شدن شخص با چیز های دیگم نمیشه موند توی یه ازدواج یا مثلا به امید یه ازدواج بهتر جدا شد و دید خبری نیست

کلا مسائل این مدلی رو باید از یه شخص متخصص نظر پرسید نه ما که فقط میگیم کات کن جداشو فلان کن😅

در پی خوشبختی🤍🌿
صبر نه باید رو خودت کار کنی و تلاش کنی زندگیتو دست بگیری مستقل شی از نظر عاطفی اعتمادبنفس داشته باشی ...

کلا ماشین نمیده دستم چجوری تنهایی برم آخه 

ماشین همش دست خودشه 

دعوای دیشب تون سر چی بود تا بگم 

سر ی چیزی بشدت الکی تاپیک قبلیم هس برو بخون 

دیشب ک حالم بد شد تنها بخاطر ماجرای دیشب نبود کلی چیز رو هم جمع شده بود و اون تیر خلاص بود 

مام از دو دهه متفاوتیم اون۶۸ من۷۸ ولی عزیزم سعی کن خودتو ب زندگیت دلگرم کنی باور کن بعد طلاق هم سخت ...

اره میدونم طلاق خیلی خیلی سخته 

کاش از اول ازدواج نمیکردم 

2706