2752
2734
عنوان

دلایلم کافیه برای طلاق یا نه ( طولانی شد ببخشید)

| مشاهده متن کامل بحث + 1714 بازدید | 116 پست
منم شوهر اولم قیافش رو دوست نداشتم بیکار بود و مسئولیت پذیر نبود فرهنگش خیلی فرق می‌کرد و بشدت عصبی ...

پول نداریم همش میره رو قسط وام ها 

اون اندک پولی هم ک میمونه خرج خونه میشه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

فکر کردی طلاق بگیری زندگیت بهتر میشه؟تو ایران با این فرهنگ ب چشم یه خانوم مطلقه میبیننت هرکسی بیاد خاستگاریت مطمئن باش ازشوهرت بدتره مگ اینکه شانس بیاری اومدیو بعدی یه ادم بدتربود اگ میتونی با چهرش کنار بیای خوبیاش بهتر از بدیاشه سنتم کم نیس ک دوسال از من کوچیکتری محبت کن بهش اگ نمبتونی و بدت میاد از چهرش جداشو

فقط 9 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا میسپارم به خودت کمکم کن🙏🏻✨

استارتر با عرض معذرت شما فقط جوگیر شدی چون یکی دو مورد اونجوری که میخواستی پیش نرفته 

رانندگی نکردن یا کلاس نرفتن اصلا دلایل خوبی برای طلاق نیست 

علاقه داشتن توی زندگی مهمه ولی حتی عاشق ترین زوجها هم ممکنه گاهی احساس کنند علاقه ای بینشون نیست یا حتی افسرده بشن 

برای طلاق همیشه وقت هست فعلا کاری که باید بکنی اینه که ندار بچه دار بشی تا به یه ثبات احساسی توی زندگی برسی 

یه مدت خوب فکر کن سبک سنگین کن ببین میتونی تا اخر عمر کنار شوهرت بمونی یا نه ،به خوبیاش بیشتر فکر کن ،حتما مشاوره برو 

در مورد مسائل مالی چند سال اول زندگی طبیعیه که یکم توی سختی باشی تازه خدا رو شکر میگی خونه و ماشین و زمین خریده 

گورستان ها پر از افرادی است که روزی گمان میکردند چرخ دنیا بدون آن ها نمیچرخد

طلاق همیشه آخرین راهه
وقتی همه درا روت بسته میشه اونوقت باید به طلاق فکر کنی
تاپیک قبلیتم خوندم و واقعا کارت بچه گانه بود
به نظرم یکم رو خودت کار کن عزیزم🤍

فقط 15 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفههههه
فلا منصرف شدم از طلاق حالا ک یکم فک میکنم 

عزیزم اول روی خودت حسابی کار کن وقتی با یه تاپیک و یکم فکر از طلاق منصرف میشی معلومه زیادی در لحظه و هیجانی تصمیم میگیری 

گورستان ها پر از افرادی است که روزی گمان میکردند چرخ دنیا بدون آن ها نمیچرخد
ما مجردا خواستگار نداریم با تحصیل و درآمد و ظاهر مناسب اونوقت این دختری که ۷ساله عمر و جونیش گذاشت ...

الان دیدم کامنتتو من واقعا ظاهرم و قیافم عالیه حالا تعریف از خود نباشه و بسیار کم تر از سنم نشون میده چهرم طوریکه ب دخترای ۱۷ ساله میخورم. 

من اصلا اگرم یروزی طلاق گرفتم اصلا قصد ازدواج مجدد ندارم. 

فلا منصرف شدم از طلاق حالا ک یکم فک میکنم 

آفرین عزیزم، همین که آدم بدونه همه تو زندگیشون شیرینی و سختی دارند تحملش برا آدم راحت میشه و اینکه بدونی نه سختی میمونه نه شیرینی ها، میگذره... ان شاءالله همیشه زندگیتون شیرین باشه

آفرین عزیزم، همین که آدم بدونه همه تو زندگیشون شیرینی و سختی دارند تحملش برا آدم راحت میشه و اینکه ب ...

امروز ک شوهرم از سرکار اومد انگار نه انگار دیشب قهر و دعوا بودیم اول خودمو سنگین گرفتم بعد سلام کرد جوابشو دادم با سردی 

بعد اومد بقلم کرد و یکم خابیدیم

واقعا تعجب کردم از رفتار امروزش با اینکه هیچی بهش دیشب نگفته بودم ک دردم چیه

چن دقیقه پیش گف برو کلاسی ک میخاسی بری ثبت نام کن نصف پولش فلا جور شده بهت میدم 

یکم امید ب زندگیم برگشت 

الان دیدم کامنتتو من واقعا ظاهرم و قیافم عالیه حالا تعریف از خود نباشه و بسیار کم تر از سنم نشون مید ...

من قصد بی احترامی نداشتما

منظورم این بود دیگه دوره زمونه جوریه که ازدواج کم‌شده هیچکس نباید به امید ازدواج مجدد جدا بشه

"اشتباه کردن" اشتباه نیست، در اشتباه ماندن اشتباه است..🧡
اره عادی ک شده ولی بعضی اوقات خیلی بدم میاد . انقدرم بد نیست شاید افکار من این طوریه  بقیه میگ ...

اسی تو هم سن منی.

زندگی متاهلا همش رابطه س؟ خیلی خوشه؟

مشاور تحصیلی❤برنامه ریزی درسی 💖 انتخاب رشته💞معرفی کتاب تست🌸آموزش رایگان زبان انگلیسی