2733
2734
عنوان

دلایلم کافیه برای طلاق یا نه ( طولانی شد ببخشید)

| مشاهده متن کامل بحث + 1714 بازدید | 116 پست

عزیزم، حرفات رو که می‌شنوم مثل یکی از دوستای منی، خیلی دوست داشت بره سرکار، و حدودا دوسال پیش شوهرش رو راضی کرد، تا بالاخره تو روابط عمومی شهرداری استخدام شد، چند وقت پیش باهاش صحبت کردم، گفت فقط خستگی، کلی هم وقت باید بزاره از صبح زود تا ظهر بره سر کار، همزمان باشوهرش برسه خونه، تازه ناهار درست کنه، از اون طرف هم هرچی درمیاره باید بده کرایه اسنپ و... چیزی که فکر میکنی با چیزی که میشه فرق میکنه، وظیفه مرد خرجی درآوردنه، به خودت برس، به زندگیت برس، کیف زندگیتو بکن، مهارت‌های زندگی کردن رو یاد بگیر، خدارو بابت نعمتهایی که داری شکر کن، از تجربیات بقیه استفاده کن وبرای اهدافی که داری برنامه ریزی کن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اخه این دوره تک نفره ، مگه فایده داره ؟ 

بله، کسی که رو خودش کار کنه میتونه رو طرف مقابلش هم تاثیر بزاره، و بهتر از غر نشستن و دست روی دست گذاشتنه، من خیلی هارو میشناسم تو این دوره و دوره های خوب دیگه شرکت کردند بهتر از این بوده که هی بشینند غر بزنند، آدم باید برای رشد زندگیش هزینه کنه، کجا میخوایم مهارت هارو یاد بگیریم؟

کلا ماشین نمیده دستم چجوری تنهایی برم آخه  ماشین همش دست خودشه

اگه عوض بشی استقلال و پختگیتو ببینه اعتمادش جلب بشه ماشینم میده البته اگه به این حد برسی دیگه نیازی به اجازش نداری برا ماشین 

تو آموزش پرورش که مهارت های زندگی رو خیلی یادمون ندادند، وقتی یک دختر و پسر ازدواج می‌کنند بدون هیچ مهارتی وارد زندگی میشند، و فکر می‌کنند فقط اونا مشکل دارندو زندگی بقیه گل و بلبل است.

یه ضرب المثلی میگه

اونایی که فکر میکنی زندگیشون خوبه دقیقا همونایی هستند که هیچی از زندگیشون خبری نداری

و اونایی که فکر میکنی زندگیشون بده، همون هایی اند که همه زندگیشون رو میدونی

همه تو زندگیشون مشکلات دارند، فقط مهارت رازداری باعث شده فکر کنی زندگیشون عالیه، باهاشان اونایی اند که برا زندگیشون وقت بزارند، کارهای موثر انجام بدهند، نه کارای بی فایده و .... 

بله، کسی که رو خودش کار کنه میتونه رو طرف مقابلش هم تاثیر بزاره، و بهتر از غر نشستن و دست روی دست گذ ...

اخه گرون دوره هاش، رایگان نیس....وقتی شوهرش پول دکتر نمیده ، میخاد پول دوره قیمت بالا رو بده ؟؟؟

اخه گرون دوره هاش، رایگان نیس....وقتی شوهرش پول دکتر نمیده ، میخاد پول دوره قیمت بالا رو بده ؟؟؟

تو پی وی اگه بهش پیام بده که مشکل مالی برای ثبت نام داره فکر کنم تخفیف بهش میدند، دوره های "پوراحمدخمینی" تو ایتا هم رایگانه، دوره های رایگان زیادی هم وجود داره، به نظرم جوینده یابنده است، کسی بخواد برا زندگیش تلاش کنه بالاخره خدا کمکش میکنه از یه طریقی یادمیگیره

تو پی وی اگه بهش پیام بده که مشکل مالی برای ثبت نام داره فکر کنم تخفیف بهش میدند، دوره های "پوراحمدخ ...

این دوره ها رو بگو ، استفاده کنیم ، مخصوصا اونایی به ارتقا فردی، عزت نفس، ایناس....

خودتم مطلب داری، بهم مون بگو

پوله دکتر رفتنو نداره بده،بچه ک خرجش صد برابره،چطور بچه میخواد،،،،نباید زنه بچه سال میگرفت،تقصیر خود ...

فلا منصرف شدم ار طلاق ولی دراینده اگ این اتفاقربیوقته دیگ ابدا بخام ازدواج کنم 

همینکه مستقله اعتیاد نداره خیانتکار نیست دست بزن نداره و .... یعنی مشکل جدی برای جدا شدن نداری بدی ه ...

من ازدواج دومی نخواهم کرد اگ این اتفاق بیوفته. فلا منصرف شدم و آتیش وجودم خابیده و سعی میکنم ازین بعد بیشتر رو خودم کار کنم 

اسی چطور از قیافه شوهرت راضی نیستی؟ مگه نمیگن قیافه عادی میشه؟

اره عادی ک شده ولی بعضی اوقات خیلی بدم میاد . انقدرم بد نیست شاید افکار من این طوریه 

بقیه میگن چهرش معمولی رو به بالاست 

و بخاطر قدو قوارش هم جبران میشه 

2706