2737
2734
عنوان

زن دوم

275 بازدید | 28 پست

بچه ها واقعا تو کتم نمیره یه مرد با وجود یه زن که داره بره یه زن دیگه بگیره 

الان ورد زبان همه مردا شده زن دوم 

الکی الکی مثلا دارن شوخی می کنن حرف زن دوم رو پیش میکشن 

واقعا می تونید راضی بشید که شوهرتون بره یه زن دیگه بگیره و خیلی ببخشید یه زن دیگه رو لمس کنه ؟ 

اگه می خوای زن دوم بگیری اولی رو طلاق بده 

به نظر من یک مرد فقط می تونه به یک زن عشق بورزه 

اینکه میگن عشق یکسان میان زن هاشون دارن همش چرته 

یک مرد فقط برای یک زن آفریده شده نه هزار تا 

هیچ کدوم از کار های پیامبر ها رو قبول ندارن ولی این که پنجاه تا زن داشتن رو قبول دارن 

همه مردایی که کنار زنشون در مورد ازدواج مجدد حرف می زنن بی عرضه هستن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

با کدوم دیوثی داری زندگی می‌کنی .

زندگیم از وقتی از این رو به اون رو شد که خدا شغل خوبی برام در نظر گرفت 💞یه دختر ۱۹ساله که ماشین خریده و داره خونه هم میخره بهترین جای شهر به کمک خدا .روزشماری میکنم که خونمو بخرم 🥺خدایا زودتر فداتشم مردی که دوست داره عاشقته خیانت نمیکنه می‌دونم خودتو گول میزنی ولی من واقعیت و می‌خوام بدونی برای زنهای خیانت کار هم صدق می‌کنه و اینکه اگه خیانت دیدی مقصر صد درصدی شوهرته نه اون زن اون زن هیچ قولی نداده هیچ عقدنامه ای امضا نکرده بهت وفادار باشه .زنهایی که خیانت رو می‌بخشید اینو بدونید در حق زنها ظلم بزرگی میکنید و به مردا یاد میدید هرچی بشه ما شمارو ترک نمی‌کنیم من شخصا به عنوان یک دختر که اصلا حاضر نیستم وارد زندگی همجنسم بشم حاضرم وارد رابطه شما و شوهرتون بشم تا بفهمید اون هنوزم می‌تونه به شما خیانت بکنه (#نه_به_زن_ضعیف_گول_خورده)

خداروشکر تودین مسیحیت ما اینچیزارو نداریم 

دختر ایرونی همصدای من،خون شرقیه تو رگای من،عاشقت شدم یار جون جونی،دختر ایرونی دختر ایرونی...🤍💚        قدر خودتو بدون دختر زیبا قوی باش و نزار چیزی باعث شکست و غمگین شدنت بشه...          خدا محبت است🤍✝️ صلح، آرامش،آزادی☘🤍🤍🤍
2740

اقوام ما یه خاله وخواهرزاده باهم جاری بودن شوهر خاله مرد شوهر خواهرزاده رفته خاله رو زنش گرفته باهم رفت وآمد هم دارن

چی میشه این حس و حال مزخرف دست از سرم برداره کم کم داره ۳۰سالم میشه طعم زندگی رو زیر سایه این همه احساسات منفی نچشیدم شنیدم دعاهاتون گیراست لطفا برام دعا کنین به خدا ذره ای آرامش ندارم تو زندگیم
چرته چون حتی خدا تو قران کفته شما نمیتونید عدالت میان زناتون برقرار کنید مس ب همون اولیه اکتفا کنید ...

چه توجیه خوبی بیچاره اون زنها 😐

زندگیم از وقتی از این رو به اون رو شد که خدا شغل خوبی برام در نظر گرفت 💞یه دختر ۱۹ساله که ماشین خریده و داره خونه هم میخره بهترین جای شهر به کمک خدا .روزشماری میکنم که خونمو بخرم 🥺خدایا زودتر فداتشم مردی که دوست داره عاشقته خیانت نمیکنه می‌دونم خودتو گول میزنی ولی من واقعیت و می‌خوام بدونی برای زنهای خیانت کار هم صدق می‌کنه و اینکه اگه خیانت دیدی مقصر صد درصدی شوهرته نه اون زن اون زن هیچ قولی نداده هیچ عقدنامه ای امضا نکرده بهت وفادار باشه .زنهایی که خیانت رو می‌بخشید اینو بدونید در حق زنها ظلم بزرگی میکنید و به مردا یاد میدید هرچی بشه ما شمارو ترک نمی‌کنیم من شخصا به عنوان یک دختر که اصلا حاضر نیستم وارد زندگی همجنسم بشم حاضرم وارد رابطه شما و شوهرتون بشم تا بفهمید اون هنوزم می‌تونه به شما خیانت بکنه (#نه_به_زن_ضعیف_گول_خورده)
چرته چون حتی خدا تو قران کفته شما نمیتونید عدالت میان زناتون برقرار کنید مس ب همون اولیه اکتفا کنید ...

🤣🤣🤣🤣

+یک سکه در جیبم نداشتم ولی آرزوهای بزرگی در سر داشتم+ هر آنچه که فکر می‌کنی لایقش نیستی نخواهی داشت و بهش نمی‌رسی اول باید در ذهن خودت به چیزی برسی ذهن اگر فقیر باشه زندگی هم فقیرانه میشه اینارو هم من باید بهتون یاد بدم خودگذشتگی بیش از اندازه خودتو خراب می‌کنه فکر کردی کسی قدرتو می‌دونه؟ یه دختر تنیجرم که داره به همه چیز میرسه مطمئنم که بنده برگزیده خدا هستم چون این همه لطف واقعا طبیعی نیست خدایا دوست دارم

اووووو دبی تو هتل سر میز نهار و شام عربا اومده بودن خودشون یک طرف مینشستن ۳تا ۵تا زنم جلوشون رنگارنگ ب ترتیب جلوشون نشسته بودن با روبنده.. چنان با کیف غذاشونو میخوردن چاقققق و گنده اونقدر راضی زناشونم راضی حالا ایرانی جماعت با این تورم خیلیه ک حرف نفر دوم رو میزنه اگر واقعا میخوان راه پیامبرا رو برن پس باید همه قوانین اسلام رو رعایت کنن نماز ب وقت روزه ب وقت سهم مرد دوتا زن یکی خمس  و ذکات ب وقت... برای همشونم ب یک اندازه وقت بزاره و خرج کنه🙄🙄🙄🙄

کاربری،سال۱۳۸۹ هستم ک رمزشو گم کرده 😒

چرت و پرت نگو اطراف ما همچین مردی نداریم بگه طلاق میگیریم و دو تا دوتا دوست پسر تا سرش بخوره به سنگ

+یک سکه در جیبم نداشتم ولی آرزوهای بزرگی در سر داشتم+ هر آنچه که فکر می‌کنی لایقش نیستی نخواهی داشت و بهش نمی‌رسی اول باید در ذهن خودت به چیزی برسی ذهن اگر فقیر باشه زندگی هم فقیرانه میشه اینارو هم من باید بهتون یاد بدم خودگذشتگی بیش از اندازه خودتو خراب می‌کنه فکر کردی کسی قدرتو می‌دونه؟ یه دختر تنیجرم که داره به همه چیز میرسه مطمئنم که بنده برگزیده خدا هستم چون این همه لطف واقعا طبیعی نیست خدایا دوست دارم
2706