2752
2734

۱_هیچ وقت خونه رو ترک نکنید موقع دعوای زن و شوهری حتی به قیمت مردن توجه کنید هیچ وقت 

چون مرد عادت میکنه و به مرور موجب خیانت میشه .

۲_همیشه قدر دان شوهرتون باشید مثلا : حتی موقعی که دستش خالیه شما اگه چیزی نیاز داشتید بیان کنید ولی بگید عزیزم صبر میکنم تا مشکل حل شه هر وقت پول کافی به دستت رسید نیازامو میخرم هیچ وقت شوهرتونو کوچیک نکنید که تو پول نداری و ...به گونه ای این کار موجب تنبلی و سستی و جر و بحث میشه.

۳_همیشه احترامو طرفین باید باشه سر هر چیزی ناراحت نشید مردا میرن بیرون خسته میشن بعضی وقتا غرم بزنن شما نادیده بگیرید و ارومش کنید.

۴_پیش خانواده خودتون و خانواده خودش کلا پیش همه کنار اسمش از کلمه آقا استفاده کنید این کار موجب غرور مرد میشه 

۵_خونه مادر پدر و مادر پدر شوهرتون برید بالشت بیارید برا شوهرتون موقع رفتن بدرقش کنید. 

۷_بعضی وقتا کلمه ( چشم هر چی تو بگی) لازمه.

در آخر موفق باشید اینا به مرد غرور میده و زندگی خوبی میتونید داشته باشید 

زندگی میدون جنگ نیس که تو طرف خانواده خودتو بگیری و شوهرتونم همینطور 

و یادم رف 👇

۸_هیچ وقت سر خواهر .برادر .مادر .پدر خودتون به زندگی خودتون لطمه نزنید و دعوا راه نندازید که بزرگترین لطمه همینه 

۹_ هیچ موقع دعوای دو نفرتونو به مادر پدر بازگو نکنید 

اگه جا انداختم عذر میخوام 

خوشحال میشم شما هم از تجربه هاتون بگید ❤

یه عدد نومزد دارم که تموم داراییه منه 👀🤍درخواست دوستی ندید .... اگه مقدوره براتون لطفا برا حاجتام صلوات بفرستید ....🌱🤌خدایا شکرت که هوامو داری و همیشه تکیه گاهم بودی ♡....🕊.....خداوند می‌بینید و می‌پوشاند مردم نمیبینند و فریاد می‌زنند 🙃تا وقتی چیزیو با چشای خودت ندیدی جایی فاش نکن ...قضاوت نکن ....تهمت نزن ...چون خودتم ممکنه به اون درد مبتلا شی:)
وقتی مرد دهن بینه هیچکدوم از اینا فایده نداره

عزیزم از اول هر جور رابطه رو بگیری همینجور پیش میره تا آخر 

یه عدد نومزد دارم که تموم داراییه منه 👀🤍درخواست دوستی ندید .... اگه مقدوره براتون لطفا برا حاجتام صلوات بفرستید ....🌱🤌خدایا شکرت که هوامو داری و همیشه تکیه گاهم بودی ♡....🕊.....خداوند می‌بینید و می‌پوشاند مردم نمیبینند و فریاد می‌زنند 🙃تا وقتی چیزیو با چشای خودت ندیدی جایی فاش نکن ...قضاوت نکن ....تهمت نزن ...چون خودتم ممکنه به اون درد مبتلا شی:)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عزیزم از اول هر جور رابطه رو بگیری همینجور پیش میره تا آخر 

اینو باید ب کسی گفت ک هر دونفر سواد رابطه داشته باشن و توی خونواده ای بزرگ شده باشن ک یادگرفته باشم احترام ب همسر و...اما وقتی هر دو یا یکی از طرفین توی یک خونواده پر از بی احترامی بزرگ شده و سواد رابطه نداره اینکارا براش مسخره و بی معنی هستش

اینو باید ب کسی گفت ک هر دونفر سواد رابطه داشته باشن و توی خونواده ای بزرگ شده باشن ک یادگرفته باشم ...

بله درسته دقیقا

همه چی باید دو طرفه باشه 

تک طرفی نمیشه