2733
2734
عنوان

زن دوم

| مشاهده متن کامل بحث + 286 بازدید | 28 پست
توام بیخیال بگو اشکال نداره بگیر منم شوهر دوم میکنم درسته امکانش نیست ولی حسی که داری و میتونی اینطو ...

نه از اطرافم می‌شنوم ناراحت میشم 

خیلی از مردها وقتی با هم شوخی می کنن زود میرن سمت زن دوم 

به نظرم زن با شنیدن این حرفا حتی اگه شوخی باشه غصه می خوره

چرت و پرت نگو اطراف ما همچین مردی نداریم بگه طلاق میگیریم و دو تا دوتا دوست پسر تا سرش بخوره به سنگ

این چه طرز حرف زدنه 

منظور من رو کلا اشتباه فهمیدی 

بحث دوست پسر نیست که

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نه از اطرافم می‌شنوم ناراحت میشم  خیلی از مردها وقتی با هم شوخی می کنن زود میرن سمت زن دوم&nbs ...

اطراف ما چنین مرد بیشعوری نیست چون به کسی اینحوری بگی زن هم برمیگرده حواب میده 

با مردای نی نی سایت مهربان باشید اینا خواهرای لطیف ما هستن یه چیزی میگید گناه دارن گریه میکنن تورو خدا این مردا رو نه ببخشید این زنای لطیف و رعایت کنید 🥲🙏🏻+یک سکه در جیبم نداشتم ولی آرزوهای بزرگی در سر داشتم+ هر آنچه که فکر می‌کنی لایقش نیستی نخواهی داشت و بهش نمی‌رسی اول باید در ذهن خودت به چیزی برسی ذهن اگر فقیر باشه زندگی هم فقیرانه میشه اینارو هم من باید بهتون یاد بدم خودگذشتگی بیش از اندازه خودتو خراب می‌کنه فکر کردی کسی قدرتو می‌دونه؟ یه دختر تنیجرم که داره به همه چیز میرسه مطمئنم که بنده برگزیده خدا هستم چون این همه لطف واقعا طبیعی نیست خدایا دوست دارم.باور کنید ۹۹درصد مردا اصلا از زن کم توقع و اونایی که به راحتی از خودشون میگذرن خوششون نمیاد بار ها هم ثابت شده و تو اطرافتون هم دیدین ،که اون زنهایی که خواسته ها و موقع بیشتری داشتن موفق تر شدن و شوهرشون هم بیشتر قدرشونو می‌دونه تا اون زنی که یه پیرهن رو هم به خودش زیاد میبینه.
نه از اطرافم می‌شنوم ناراحت میشم  خیلی از مردها وقتی با هم شوخی می کنن زود میرن سمت زن دوم&nbs ...

مگه کدوم دهات زندگی می‌کنی همچین مردایی دارع؟

با مردای نی نی سایت مهربان باشید اینا خواهرای لطیف ما هستن یه چیزی میگید گناه دارن گریه میکنن تورو خدا این مردا رو نه ببخشید این زنای لطیف و رعایت کنید 🥲🙏🏻+یک سکه در جیبم نداشتم ولی آرزوهای بزرگی در سر داشتم+ هر آنچه که فکر می‌کنی لایقش نیستی نخواهی داشت و بهش نمی‌رسی اول باید در ذهن خودت به چیزی برسی ذهن اگر فقیر باشه زندگی هم فقیرانه میشه اینارو هم من باید بهتون یاد بدم خودگذشتگی بیش از اندازه خودتو خراب می‌کنه فکر کردی کسی قدرتو می‌دونه؟ یه دختر تنیجرم که داره به همه چیز میرسه مطمئنم که بنده برگزیده خدا هستم چون این همه لطف واقعا طبیعی نیست خدایا دوست دارم.باور کنید ۹۹درصد مردا اصلا از زن کم توقع و اونایی که به راحتی از خودشون میگذرن خوششون نمیاد بار ها هم ثابت شده و تو اطرافتون هم دیدین ،که اون زنهایی که خواسته ها و موقع بیشتری داشتن موفق تر شدن و شوهرشون هم بیشتر قدرشونو می‌دونه تا اون زنی که یه پیرهن رو هم به خودش زیاد میبینه.
اتفاقا من تو مردای پولدار و مرفه بیشتر دیدم مردای دهات اتفاقا پاک تر و وفادار ترن

چرا طرف مردا هستید منم پدرم پولداره داداشم پولداره چرا از این حرفا نشنیدم مردی که همچین شوخی زشتی با زنش می‌کنه رو باید چیکار کرد انقد توسری خور نباشید اگه گفت زن دوم شما هم بگید ما هم طلاق و شوهر دوم تمام 

شما کدوم شهر زندگی می کنی همچین مردایی نداره؟  بگو شاید ما هم وسقمون رسید تونستیم مهاجرت کنیم ...

این مردا تعدادشون خیلی کمه هر زنی هم این حرفو بشنوه سکوت نمیکنه حرف اکثر مردای لاته زن دوم در برابر شوهر دوم 😊

چرا طرف مردا هستید منم پدرم پولداره داداشم پولداره چرا از این حرفا نشنیدم مردی که همچین شوخی زشتی با ...

من اتفاقا نفرت دارم ازشون چه طرفداری‌؟ من میگم همچین مردایی زیاد هستن منظورم این نیست که کل مردا اینجورین

دایی من تهران ۴۰ تا واحد ۳ خوابه داره زنش سرطان و داره کل موهاش ریخته اما میگه من بمیرمم یه انگشت زنمو به کل دنیا نمیدم

بابامم هم وضعش خوبه هم خوشگل و جوون و خوشتیپه خیلیا دنبالش بودن به هیچ زنی جز مامانم محل سگ هم نمیده

ولی ولی من اطرافم خیلی از مردا رو هم دیدم زنشون جواهره اما بازم دنبال دومی و سومی ان

این مردا تعدادشون خیلی کمه هر زنی هم این حرفو بشنوه سکوت نمیکنه حرف اکثر مردای لاته زن دوم در برابر ...

من نزدیک ترین فرد خانوادم زن دوم . تاحالا خونش نرفتم حالم بهم میخوره از بچش متنفرم . و کاملا کارهایی ک زن اول میکنه رو به زن اول حق میدم همچین به بچه های زن اول

💞
من اتفاقا نفرت دارم ازشون چه طرفداری‌؟ من میگم همچین مردایی زیاد هستن منظورم این نیست که کل مردا این ...

من مردیو میشناسم هیچ سرمایه ای نداشت زن اولش خون دل خورد تا زندگیشو به یه جا رسوند بعد اینکه پر و بال گرف رف زن دوم گرف . با اینکه زن دوم عضوی از خانوادمه اما حس بدی بهش دارم و حق رو به زن اول میدم 

💞