2737
2739
با همسرتون هم مشکل دارین ؟😢اون چیکار میکنه مثل مامانشع ؟ من که نمیتونم بیخیال شم والا 🥲

هعیییی از چی بگم.... اگه بخوام تعریف کنم، یه کتابه...

فقط مختصر بگم که مادر شوهرم زندگی منو نابود کرد، بین منو شوهرم رو خراب کرد، انگار بچه شیش سالس، همش با من رقابت میکنه، دلم میخاد جدا شم، خانوادمم پشتم ولی دلم برا پسرم میسوزه

شوهر یه عوضی به تمام معناس، من شاغل بودم، کادر درمان بودم، مجبورم کردن استعفا بدم، حامله بودم کتکم زد، هر بی احترامی به خانوادم کرد، مادرش چپ و راست بهش یاد میداد و دخالت میکرد، خونمون رو مادرش از چنگمون درآورد، طلاهامو فروخت، یک ریال بهم خرجی نمیداد، از جمله سیسمونی بچه، خیانت کرد به بدترین شکل ممکن... چی بگم....

من شب عاشورا همشون رو سپردم به امام حسین و اباالفضل، از همشون متنفرم، فقط به خاطر اینکه بچم فردا بزرگ شد بهم نگه چرا تحملت کم بود، به خاطر اینکه بقیه بچه هارو میبینه حسرت بابا نداشته باشه دارم زندگی میکنم، در بدترین شرایطم ولی دیگه سنگ شدم، بیخیالی بهترین کاره، با بچم روزها رو میگذرونم تا بشه اونی که باید بشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

هعیییی از چی بگم.... اگه بخوام تعریف کنم، یه کتابه... فقط مختصر بگم که مادر شوهرم زندگی منو نابود ک ...

بمیرم برای دلت با قوم یزید زندگی میکنی چه طاقتی داری تو دختر ایشالا خدا همسرتو سر به راه میکنه و مادرشوهرتم ادم میکنه ای کاش از شغلت استعفا نمیدادی 😔

چه شرایط سختی عزیزم 😢 دقیقا همین بلا سر ما هم اومد وسایل خونه مجردی شوهرمو مادرشوهرم برد چند وقت پ ...

مادرشوهرمنم همینکاروکرد.فقط ببین اگه بابات ملکی ارثی چیزی بهت دادبه هیچ وجه نده دست شوهرت این مادره میخوره یه آبم روش ازبس پرروعه. من شوهرمم مثل توازالان روخونه ی مامانم حساب بازکرده میگه اگه ارث نیاری بیرونت میکنم آواره بمونی مجبورشی ارثتوازبرادرت بگیری درحالیکه مامانم قربونش برم سالمه ازالان بیشرف داره همچین حرفایی میزنه فک میکنه خام میشم ازچنگم درمیاره بعدش محتاج خودش میشم.منم گفتم نمیزارم یک قرونش ازگلوت پایین بره مادرتوحتی مهریه‌شم ازمال بابات گرفته داده به برادرت توازمادرارثی نداری منم نمیارم جلوهمه شونم گفتم اون برادرشارلاتانت ک همه چیروبلده بالابکشه برو ازش بپرس صلح عمریٰ چی هست مامانم ازالان باداداشم صلح عمری کرده یک قرونش به تونمیرسه بمیرازحرص.واقعا هم همچین قصدی دارم ب مادرم بگم بدتش ب برادرم چون اولامن بابانداشتم کل جهازمو برادرم دادباسن کم اش کلی قسط وخرج ووام وکمرش خم شدباحقوق کارگری سرم جلوفامیل شوهرسربلندم کردخودش عذاب کشید هم اینکه برادرم کامل قابل اعتمادتره نسبت به شوهرم  شوهرم یک دونه یک ریالی دست من ببینه اونوبه زورازچنگم درمیاره همه طلاهاموروز بعدعروسی ازدستم درآورد حتی گوشواره وحلقه‌مو،حتی حلقه ای که مابراش خریدیمو  وحتی گوشی زمان مجردیمو به خودم نمیده خورده یه آبم روش،اصلا نمیزارم یک ریالی هم نصیبش بشه دیگه عمراااااااااا 

فقط 21 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2731
بمیرم برای دلت با قوم یزید زندگی میکنی چه طاقتی داری تو دختر ایشالا خدا همسرتو سر به راه میکنه و ماد ...

به خاطر بچم استعفا دادم، نه میذاشت بزارمش پیش مامانم، نه پیش مامان خودش، نه مهد، نه پرستار با هزینه خودم، نه هیچی...

گفت بشین بزرگش کن... خدا لعنتش کنه

عزیزم به نظرت چقدر اکتفا میکنه برای یه سیسمونی 

ببین قرارنیست همه چیزای گرون وبرند رو بخری یاهرکی هرجی گفت سریع بگی میخرم همون ملزومات رو باقیمت متوسط وحتی به پیشنهادمن روبه پایین بخر مثلایه۵۰تومنیشولوازم ضروری سیسمونی بخر۲۰۰تومنشو واسه خودت پس انداز کن واسه بچه ت پس انداز کن 

من خودم ب مادرم ایناگفتم یه انگشتریاالنگوواسه من بخرن بایه جفت گوشواره واسه دخترم.سیسمونی هم نخواستم چون شوهرم قدرنمیدونه سرجهاز مثل مادرشوهرشمامیگفت مثلا نعلبکی اضافی ودم دستی نیاوردی رنده ی چهارگوش نیاوردی  و... خلاصه که گفتم بزاربجای خرج کردن واسه ننه وخواهربرادراش وبچه های خواهرش بخدا موقع نامزدی رفتم خونه ی جاریم دیدم تابالای سقف اتاق دخترش رو بسته های مای بیبی زدن رفته بالا باماشین شارژی وپتو و۵۰دست لباس و ست وان وعروسک و.... روهمه روشوهرمو گولش زدن مجردبوده جوگیرش کردن گرفته الانم کم مونده همون برادرش ماروازخونه ی باباشون بیرون کنن ارثشوبالاکشیده.نزاشتنم شوهرم زمان مجردیش قرونی پس اندازکنه الان کم ازگدا نداره درمقابلشون

گفتم بزارجای خرج بچه ی برادرش وجاریمو دادن یکم سختی بکشه خرج بچه شوخودش بده  وقتی قراره حق منوبچه م بره توحلق جاری وبچه ی برادرش همون بهترنزارم مامانم وداداشم چیزی بگیره مسئولیت بیافته گردن شوهرم دیگه نرسه خرج زن وبچه ی برادرش کنه.

شمام هرکار کنی همونن میگن کم آوردی بفکرآینده‌ت باش یه هزینه ی معقول واسه سیسمونی جدا کن بقیه رو بده طلا اصلا نگهش دار موقع نوجونی یاعروسی دخترت بهش میدی  بخدا تخت وکمدواینازودی ازمدمیافته خودش بزرگ بشه هرچقدرم گرونشوبخری میگه خوشم نمیادمجبوری عوض کنی کل اتاقشو.

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من و خواهرم با هم باردار بودیم، اون هی به مامانم میگفت اینو بخر، اون بخر. مامانمم جفت میخرید. فقط ...

دقیقااا کاش از تجربه دیگران استفاده میکردیم🥲

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قرار بر این شد که خود را تغییر دهم نه محیط اطرافم را ... معجزه شد و اطرافم نیز تغییر کرد
2740
عزیزم  من دوتا ساک دارم  اگ خدا بخوادو بمونن برام دوقلو میشن  مامانم اینا یه سیسمو ...

عزیزممم خداروشکر که دو قلو هستن ان شالله که میمونن خیالت راحت 😍 آره همون یکی کافیه اگه بعدا دیدی استفاده میشه یه تخت دیگه ام اضافه میکنی ولی اگه استفاده نشه دو تا تخت میمونه رو دستت الکی کهنه ام میشن جاگیر و ...

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قرار بر این شد که خود را تغییر دهم نه محیط اطرافم را ... معجزه شد و اطرافم نیز تغییر کرد
منم به امیدخدا یکماه دیگه زایمانمه کریر نخریدم و پشیمونم میگم کاش برم بخرم برای تو ماشین خوبه بچه رو ...

بهترین وسیله کریره

نی نی ما تا ۱سال و نیم تو کریر می‌خوابید 

تو ماشین مهمونی ها بیرون رفتن

ثالت میمونه و بیدار نمیشه مخصوصا ماشین

هعیییی از چی بگم.... اگه بخوام تعریف کنم، یه کتابه... فقط مختصر بگم که مادر شوهرم زندگی منو نابود ک ...

کاش ازکارت استعفانمیدادی اینجوری که بیشترمحتاج خرجی دادنش هستی.بخدابچه فردا هرکی براش بیشترخرج کنه میره سمت اون،نه اونی که زندگی وعمرشوپاش گذاشته.ببین اگه میتونی زیرزیرکی کارتو دوباره برگردونی به هرنحوی که شده  آشناماشناپیداکن برگردسرکارت  چرابه حرف شوهرت خونه نشین کردی خودتو٫اونم شغله به این خوبی کادر درمان.چرابایدازهرحقوقت بگذری واسه بچه بزرگ کردن.بخدا مادرمنم کارشوول کردبخاطرما بعدهم طلاق گرفت  ما الان زیادفداکاریاش یادمون نمیادهرموقع ازلحاظ مالی خودش وما دچارسختی میشیم میگیم کم عقلی کردی کارتوول کردی بچه بزرگترهم بشه نیازهاش بزرگترمیشه اگه اونموقع توارزونی یه تیکه زمین میگرفتی یه چیزی میگرفتی الان مثلا داداشم زودترازدواج میکرد یه خونه داشت نه اینکه بره کارگری خرج مادروخواهرسم بده با۱۸سال سن.یابخوادجهازخواهرشوبده حنابندون وپول شام ومراسم بده یاپول سیسمونی یا.....

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706