2752
2734
من تخت نوجوان میخوام بخرم تخت کنار مادر نخرم دیگه ؟یا بخرم ؟ هر جا هم میرم با ماشین میرم اصلا پیاده ...

اغوشی حتما بخر 

حوله پیچ بچه بخر واسه دو ماه اول لازمه 

صندلی ماشین بخر 

تخت نوجوان بخر تخت کودک اگه ثابته نخر اگه گهواره ای بخر 

هم نظر نیستیم درست ولی دشمن همم نیستیم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

کاس منم طلا می‌گرفتم بعدها دخترم بزرگ شد به سلیقه خودش همه چی می‌گرفتم براش

من و خواهرم با هم باردار بودیم، اون هی به مامانم میگفت اینو بخر، اون بخر.

مامانمم جفت میخرید.

فقط فقط کمد استفاده کردیم والله.

کالسکه، کریر، چه میدونم ست قابلمه چدن، اسباب بازیای زیاد.

لباسهایی که به فصل خودش اندازه بچه نشد.

زمین بازی

سرویس خواب فانتزی، به جز سرویس خواب دست دوز که مامانم خودش دوخته بود.

قنداق فرنگی

مثلا وان بچه ، ادم جا داره خوبه، ولی من که خونم یه وجبه، واقعا جاگیر بود، تازه خودمم لگن حمام داشتم، لزومی نداشت.

کلا سرویس پلاستیکیمون زیادی بود.

الان ناخنگیر خوبه، چون آدم با ناخنگیر بزرگ خودش نمیتونه ناخن بگیره، ولی نباشه هم همچین آدم لنگ نمیمونه 

کاس منم طلا می‌گرفتم بعدها دخترم بزرگ شد به سلیقه خودش همه چی می‌گرفتم براش

عزیزم 

من دوتا ساک دارم 

اگ خدا بخوادو بمونن برام دوقلو میشن 

مامانم اینا یه سیسمونی خریدن

مثل تخت و ست کالسکه و... ست لحاف و تشک و اینارو 

تختش جوریه ک الان نوزاده بعدها دراوری ک روش نصب شده برداشته میشه میشه نوجوان خودم میخواستم ی کمد ایستاده ک ویرین دارن بخرم

الان خیلی دودلم 

میگم اگ موندن برام برم ی تخت دیگه بگیرم(تخت گرونتر درمیاد)خونمم اپارتمانه و جا ندارم دوتا تختو بزارم فضام کلا گرفته میشه ب نظرتون همون ی تخت کافیه فعلا یا بده

خب بچها منم به ارزوم رسیدم بلخره بیبیم مثبت و باردارشدم(مامان دوتا فرشته کوچولو)ولی خب تو هفته های پایین قبل از شنیدن صدای قلبشون خدا اونارو ازم گرفت🙂ولی ناامید نمیشم اونا بااومدنشو امید زندگی رو ب قلب من اوردن من بازم تلاشمو میکنم شمام برام دعا کنید 🙏♥️♥️🙂
چرا میگین کریر بدرد نمیخوره من خیلی ازش استفاده کردم من تقریبا تمام وسایلی ک خریدم لازمم شد

بستگی داره خواهرم انقدر استفاده کرد بعد بچخ دوم انداخت رفت ولی اون یکی خواهرم اصلا استفاده نکرد قراره بده به من

فقط 6 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا عشق من و محمد و با دادن یه فرزند صالح تکثیر کن 🥺🙏 ۵آذر بی بی چک مثبت شد ۲۵ آذر قلب و دیدم 😍 دوم اسفند جنسیت دختر مامان مشخص شد🤩💌
عه پس کهنه شور منم نخرم میخواستم بخرم 

اصلا به درد نمیخوره.تو همون لباسشویی لباسهاشو جدا بنداز .

و بالاخره در ۱۱ آبان ۱۴۰۰ من مادر شدم.بعد از ۱۳ سال انتظار...دختر زیبای من از قلبم متولد شد ...خدایا شکرت
من تخت نوجوان میخوام بخرم تخت کنار مادر نخرم دیگه ؟یا بخرم ؟ هر جا هم میرم با ماشین میرم اصلا پیاده ...

حرف بقیه رو بیخیال گلم،وقتی با ماشین میری خب واقعا کالسکه ب کارت نمیاد،پول کالسکه رو بده ی طلای ظریف و کوچولو بگیر،هم پسنداز میشه برا نی نی خوشگلت 

من کالسکه کریر اصلا یبارم استفاده نکردم چون منم تا الان که پسرم دوسالشه پیاده جایی نرفتم همیشه با ماشین میرم بنظرم نخر

2706