2733
2734
عنوان

باردار ها بیایین

121 بازدید | 8 پست

هفته ۲۷ هستم خیلی خسته ام شب تاصبح بکوب میخوابم بازم روزا کم میارم کاش زود بگذره این چندماه شما هم مثل من همش خسته هستین

فقط 10 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا خودت کمک کن 

بله اصلا انگار روزا نمیگذرن 

سیستم ایمنی بدنم اینقدر ضعیف شده تند تند مریض میشم

فقط 13 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه واسه سلامتی تو دلیم صلوات بفرستی؟ خدایا تو دلیم رو خودت سالم و سلامت حفظش کن🤰🏻
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

خوش به حالتون😂

خوب بخوابین که وقتی پا گذاشت به دنیا خواب برشما حرام است😂💔

عضو خاموشِ چند ساله ی نی نی سایت...❤️برای سلامتی پسرم یه صلوات مهمونم میکنید؟🙏🌹پسرم دنیام ۲۱تیر پاگذاشت به دنیا😍از اولش عجله داشت زود بیاد آخرم ۸ ماهه دنیا اومد😂♥همیشه میگفتم کی باشه به خط سبز روی کارت واکسنت برسی پسرم.توی دشک کوچولوت گم میشدی😅الان اومدی روی خط نارنجی دورت بگردم تپلی من🧿🪬 امروز ۱۴۰۳/۱/۱۸ برای اولین بار پسرمو میبریم آرایشگاه که خوجل بشه چیزی نمونده ۹ ماهش بشه😍💞امروز۳/۲/۳ آرسام برای اولین بار دست گرفت به مبل و بلندشد.بهت افتخارمیکنم جان من🥰❤️
بله اصلا انگار روزا نمیگذرن  سیستم ایمنی بدنم اینقدر ضعیف شده تند تند مریض میشم

دقیقا منم تاحالا ۴بار سرماخورده شدم تازه ۲روزه سرفه هام قطع شده یا همش سردردم یا خوابم میاد 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا خودت کمک کن 
خوش به حالتون😂 خوب بخوابین که وقتی پا گذاشت به دنیا خواب برشما حرام است😂💔

کاش می تونستم بخوابم چندتابچه شلوغ کار دارم ویه عالمه کار خونه 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا خودت کمک کن 
دقیقا منم تاحالا ۴بار سرماخورده شدم تازه ۲روزه سرفه هام قطع شده یا همش سردردم یا خوابم میاد 

من دو هفته پیش همش تب میکردم و گلو درد از دیروز هم همش عطسه میزنم آبریزش و گرفتگی بینی 

خدا کنه این دوران رو بسلامتی پشت سر بذاریم🙏🏻

فقط 13 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه واسه سلامتی تو دلیم صلوات بفرستی؟ خدایا تو دلیم رو خودت سالم و سلامت حفظش کن🤰🏻
2740
من دو هفته پیش همش تب میکردم و گلو درد از دیروز هم همش عطسه میزنم آبریزش و گرفتگی بینی  خدا کن ...

الهی امین

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا خودت کمک کن