2733
2734
عنوان

من یه مریض روانیم میخوان ببرتم دارالشفا...

| مشاهده متن کامل بحث + 762 بازدید | 73 پست
تو بقیه تایپیکات که گفتی متاهلی شغل خوبیم داری  ؟  واقعا کدومش راسته این تایپیکات یا اون ...

عزیزم این کاربری برای من نیست بالا تایپ کردم

سیمکارت من بنام مادرمه من نمیتونم باهاش کاربری بزنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

مجبوره مجبور میره دوجا کار میکنه که زیاد خونه نباشه  مادربزرگ پدریم خیلی ادمای خوبی هستن ولی ...

اگه اینجوریه تو هم برو سرکار اگه یخورده حقوقت رو بدی به خانواده.شاید بهتر باهات رفتار کنن

نه فرار نکنین  خب وقتی میگی از ما خوشش نمیاد باید از خدایش باشه برین از. پیشش  روزا برو ...

نه اونجوری اگه نباشیم بدتر میشه ما باید باشیم که حرصشو خالی کنه رومون وگرنه خیلی خطرناک میشه

اگه اینجوریه تو هم برو سرکار اگه یخورده حقوقت رو بدی به خانواده.شاید بهتر باهات رفتار کنن

مشکل مالی نداره 

خودش کلی اجاره خونه و مغازه و این چیزا میگیره

با این حال ماهی دوتومن پول تو جیبی منم ازممیگیره

نه اونجوری اگه نباشیم بدتر میشه ما باید باشیم که حرصشو خالی کنه رومون وگرنه خیلی خطرناک میشه

برو رو بقیه خالی کنه چرا خودتو سپر قرار میدی

همچین ادمی ثبات اعصاب نداره رو شما خالی کنه بدتر میشه هی

2706