2752
2734

سلام خانما این پست بگم هیچ ربطی به این کاربری نداره و من چون کاربری نداشتم از این کاربر خواهش کردم که کاربریشو در اختیارم بذاره 

من ۲۰ سالمه و پشت کنکوریم هیچ هنری ندارم همه هم بخاطر قیافه زشتم مسخرم میکنن اعتماد بنفسم صفره کلا هیچکس آدم حسابم نمیکنه به مادرم وابستم تک فرزندم هستم مادرمم مادام بهم توهین میکنه تو جمع تحقیرم میکنه کتکم میزنه و اذیتم میکنه از بچگی  از ترس اشتباه نکردن  و کتک نخوردن مثل بچه های دیگه نبودم هرچی مادرم میگفت گوش میدادم بازم کتک میخوردم و این شد که کلا از همه آدما میترسم احساس ناامنی دارم 

تو همه جمع ها همه مسخرم میکنن همه میگن خله دیوونس البته من اصلا خیلی حرف نمیزنم یا از ترس آبروریزی مادرم هیچ حرکتی انجام نمیدم مستقلا

که بیشتر از این خقیر نشم مادرم همیشه میگه تو اندازه یه آشغال تو خیابون ارزش نداری پدرمم خیلی وقتا ناراحت میشه ولی به اونم خ توهین میکنه با این وجود من همیشه تو همه جمع ها حرفشو تایید میکنم که همه فکر کنن من دیوونم 

دلم نمیخواد هیچکس به اون چیزی بگه 

دیروز توی مهمونی به همه رسما اعلام کرد که میخواد منو ببره بیمارستان روانی بستری کنه 

خانوادشم به من خیلی توهین میکنن مادربزرگم بارها بهم گفته نیا اینجا بدمون میاد ازت

دیگه نمیدونم چیکار کنم

شبا اینقدر گریه میکنم نمیتونم بخوابم خیلی بچه بااستعدادی بودم تنها کسی که دوستم داشت معلما بودن که مادرم نمیذاره زیاد درس بخونم به بهانه مختلف تمرکزمو بهم میریزه

متاسفانه تفاوت طبقاتی مادرم با پدرم خیلی زیاده

بخاطر اینه که مادرم از ما متنفره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
الهی بگردمت درس‌ بخون رشته ای که میخوای قبول شو برو‌دانشگا یه شهر دیگه نیبینیش

خدانکنه قشنگم

پارسال دانشگاه های شهر دیگه قبول شدم نذاشت برم

میگه کورخوندی

بعضی وقتا دستشو میذاره رو گلوم که خفم کنه

بازم نمیتونم ولش کنم از تنهایب و بدبختی پناه میبرم بهش

اونم همیشه میگه تو بی کس و بدبختی

حیف اسم مادر 

برای چی تو جمع سکوت میکنی و حرفاشو تصدیق 

هیچکس به اندازه خودت مهم نیست

سال دیگه این موقع من تونستم ....😍😍 خدایا برادرزاده ها و خواهرزاده هام رو در پناه خودت حفظ کن
باید بگم مادرت مشکل روانی داره نه تو 

ولی خانوادش میگن من روانیم

البته اونا تقریبا همشون رفتارای اینچنینی دارن

یعنی یکی از فامیلاشون حتی مرتکب به قتل شده و الان زندانه میگن جنون آنی داشته

نه فقط میتونم برم دارالشفا 

برو تراپیست 

مادرت روانیه باید درمان بشه عزیزم 

تو مشکلی نداری 

برو راه دور اجازت دست پدرته

سال دیگه این موقع من تونستم ....😍😍 خدایا برادرزاده ها و خواهرزاده هام رو در پناه خودت حفظ کن
ولی خانوادش میگن من روانیم البته اونا تقریبا همشون رفتارای اینچنینی دارن یعنی یکی از فامیلاشون حتی ...

خوب دیگه تو ژنشون هست 

تو اهمیت نده تلاش کن ی دختر موفق شو 

کاش آخر این سوز ...بهاری باشد 
بابات برین تنهایی زندگی کنید  مامانت فکر می‌کنه از شما بالا تر هست؟ با بابات خوبه؟

یعنی فرار کنیم مهریش خیلی زیاده اگه مهریشو بذاره اجرا دیگه عملا فقط ماییم و کفش تو پامون و لباسامون

بزرگتر تا وقتی بزرگتره ک احترام بزاره

وقتی اونا انقدر بیشعورن توام گند بزن بهشون

چ مامانت باشه چ مامان بزرگت یجور قهوه ایشون کن تا دیگه جرات همچین حرفایی نداشته باشن

خیلی حرصی شدم

اون مادر نیست از نامادری ام بدتره

برو تو جمع بگو اتفاقا من و بابا تصمیم گرفتیم ببریمت خانهدسالمندان تا الانم اگه حرفاتو تایید میکردم بخاطر دکتری بوده ک تایید کرده مریض روانی هستی و باید تا ی مدت هرچی میگفتی تایید میکردیم

بگو اتفاقا بابا زن دوم گرفته و ما زندگی خوبی داریم کسی که اضافیه تویی

به مامانجونتم بگو همچین تحفه ای نیستی

و یادت نره تو اصلاااا زشت نیستی هیچ آدمی زشت نیست تو فقط عزت نفس نداری 

پرو باش لطفااااا

ببین چ رشته ای دوس داری همونو بخون بهشون ثابت شه تو باهوشی و محل سگشون نزار

2706