2752
2734
عنوان

خانومایی که جدا شدین

362 بازدید | 33 پست

شوهر سابقتون هنوزم مزاحمتون میشن یا سراغتونو بگیرن؟ 

منکه دیوانه ام کرده هنوزم بعد دو سال پیگیره خسته شدم از دستش 

شیطونه میگه پاشو از این شهر برو ولی هنوز توان مالیشو ندارم 

کاربر قدیمی هستم و کاربری قبلیم ترکیده 😞 از اونجایی که اخلاقم شبیه جوجه تیغی هست این نام را برگزیدم از میان همه نام ها 😁😁

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

آره بابا هنوز بعد یکسال و نیم پیام میده 

یه مدت بلاکش کردم بعد هی با اکانت های مختلف پیام میداد من بهت بد کردم و منو ببخشه و ...

یا میگه من هنوز منتظرتم بیا همه چیو فراموش کن و برگرد😒

خلاصه چرت و پرت میگه .

چه جور مزاحمتی  آره بعضی ها بوده که بعدش هم مشکل ساز بودن

مدام بیاد بگه برگرد 

کاربر قدیمی هستم و کاربری قبلیم ترکیده 😞 از اونجایی که اخلاقم شبیه جوجه تیغی هست این نام را برگزیدم از میان همه نام ها 😁😁
آره بابا هنوز بعد یکسال و نیم پیام میده  یه مدت بلاکش کردم بعد هی با اکانت های مختلف پیام میدا ...

آخ دقیقا اینم همین جوریه 

روانیم کرده 

چیکارت داره؟ من پسرعموم جدا شد. زنش ازدواج مجدد کرد ولی هنوز زنگ میزنه به پسرعموم ولش نمیکنه

هی میگه برگرد برگرد 

من یکیو میشناسم تو مرحله طلاق بودن سه سالی یه بچه هم دارن ایقدر زنه زنگ زد زنگ زد و رفت پیش دعانویس اینا که مرده هم برگشت مرده دلش با یکی دیگه بود دختره هم عاشقش بود الان مرده زنش رو سرش میزاره میره ایقد همو دوس دارن البته مرده الان یکم سردتر شده میگه اگر بچه نداشتم نمیذاشتم به دقیقه زنه بهم زنگ بزنه

سر چی جدا شدی

یه خانومی رو صیغه کرده بود 

آخی😢 چرا جدا شدی

یکی رم صیغه کرده بود و طرف باردار شده بود 

منم جدا شدم 

2706