2733
2734

برام پول بریزید لازم دارم از گرسنگی دارم میمیرم شماره کارتمو بگین بذارم😭😭

توی تمام تاپیک ها سعی می کنم منطقی و با استدلال حرف بزنم و تو چیزی که علم ندارم صحبت نکنم. اگر حرفم رو قبول نداری دلیل و استدلال درست بیار تا حرفت رو قبول کنیم☘😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
از کجا بفهمیم داری راست میگی ؟ 

اونجوری مینویسم تعلیقم کنن تعلیق نمیکنن چرا واقعا چه سایت بی سرو پایی هست نیم ساعته هیچ واکنشی از نی نی یارا نگرفتم  متاسفم برا دست اندر کاراش

توی تمام تاپیک ها سعی می کنم منطقی و با استدلال حرف بزنم و تو چیزی که علم ندارم صحبت نکنم. اگر حرفم رو قبول نداری دلیل و استدلال درست بیار تا حرفت رو قبول کنیم☘😊
🤐🤐🤐

اونجوری مینویسم تعلیقم کنن تعلیق نمیکنن چرا واقعا چه سایت بی سرو پایی هست نیم ساعته هیچ واکنشی از نی نی یارا نگرفتم  متاسفم برا دست اندر کاراش

2740
ملت واسه ما زرنگ شدن ایشون پول داره اینترنت بخره بعد پول غذا که تو اولویته رو نداره...

اونجوری مینویسم تعلیقم کنن تعلیق نمیکنن چرا واقعا چه سایت بی سرو پایی هست نیم ساعته هیچ واکنشی از نی نی یارا نگرفتم  متاسفم برا دست اندر کاراش

اونجوری مینویسم تعلیقم کنن تعلیق نمیکنن چرا واقعا چه سایت بی سرو پایی هست نیم ساعته هیچ واکنشی از نی ...

به جای این برو درخواست کن از نی نی یار ها توی شخصیشون تا تعلیقت کنن 

الان اینجوری غرور خودتم جریحه دار میشع 

اونجوری مینویسم تعلیقم کنن تعلیق نمیکنن چرا واقعا چه سایت بی سرو پایی هست نیم ساعته هیچ واکنشی از نی ...

@niniyar_5    

سلام

ایشون میگن درخواست تعلیق دارن.

ممنون

🟩 🟩  هرکسی به روش خودش خدا رو درک می کنه راه های رسیدن به خدا برای هرکس فرق می کنه. در مورد دیگران قضاوت نکنید، تا خودتان مورد قضاوت قرار نگیرید. دیگران را محکوم نکنید، تا خدا نیز شما را محکوم نکند. دیگران را ببخشایید تا خودتان نیز بخشوده شوید. انجیل لوقا باب ۶ آیه ۳۷ 🦋🦋🦋 درخواست دوستی رد می کنم.