2733
2739
عنوان

به همسرسابقم غذاندادم 😔عذاب وجدان گرفتم

| مشاهده متن کامل بحث + 383910 بازدید | 1089 پست
اسی اینو خوندم درد دلم وا شد. باز از تو زن سابقش بودی.  من چی بگم که طبقه پایین خونه مادرشوهرم ...

این از خیانتم دردش بیشتره نباید بخشید😂

دخـتر بـودنـ زیـبـاتـریـنـ غمـ دنیاسـ...🖤:)️ 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
قربونت . نه اصلا. یه بار بعد چند سال بهش گفتم یادته چقدر مادرت کباب می‌پخت تو می‌رفتی میخوردی اصلا د ...

چ بد 

چرا این ادما تموم نمیشه کاراشوووون

یک عددenfpهستم ❤ از سال 97 عضوم تروخدا این یکی کاربری رو نترکونید💚خدایا بابت همه چی ازت ممنونم به دل هممون آرامش و صمیمیت و محبت بده که این روزا همه از سنگن... 💛
نه سراغ ندارم 

هرچی درکل تموم شد

ان شاالله موفق بشی نمیشه مهربون جان

یک عددenfpهستم ❤ از سال 97 عضوم تروخدا این یکی کاربری رو نترکونید💚خدایا بابت همه چی ازت ممنونم به دل هممون آرامش و صمیمیت و محبت بده که این روزا همه از سنگن... 💛
ای خدااااا . سوختم . تازه من شوهرم هم دست بزن داشت هم عصبی بود و بددل . بچه ننه هم اضافه بر اینها.&n ...

وای من تو فکرم واسه فرار از بد دلی هایه بابام ازدواج کنم اینارو میخونم چهار ستون بدنم میلرزه از ترس😐

2740
ای از درد بمیره مرتیکه هول چرا اسی باید به کسیکه بهش خیانت کرده غذابده  درد بخوره

به خیانت و نفرتش کاری ندارم گفتم مدیون نشه و اخرت جواب نده و کلی برای اگاهی گفتم چون اثرشو دیدم من گاهی شیر جمع میشد دردمیکرد خلاصه درستش میکردم به این چیزام فکر نمیکردم دوبارش هیچ جوره دردم خوب نمیشد گریه میکردم مادرم بی اطلاع اینکارو کرد خوب شدم و جدا از بو میگن یکی ی چیزی دید دارید میخورید بهش بدید و روایتم هست 

والا منم موندم. حالا زن هیچی آدم نباید به فکر بچه اش هم باشه چون جنسیتش اونی نیست که میخواد. 

اصلا جنسیت بچه ۸۰ درصد تاثیر پدره

والا منم موندم. حالا زن هیچی آدم نباید به فکر بچه اش هم باشه چون جنسیتش اونی نیست که میخواد. 

مقصر شوهرت نیس 

مقصراون بزرگتره که انقد تربیتش بد بوده

پدرشوهرتم دختر دوسته؟ 

برای مادرشوهرت متاسفم واقعا

وا خب واضحا دوتاتون دارین نخ میدین چ ادایی درمیاری.

من هعی میخام ریپ نزنم روت نمیشه تو از اون ادما هستی ک مورچه نر از بغل مورچه ماده رد بشه سکته میکنی :/ مرده میخاسته رابطه رو سر بندازه این خانم پا نداده 

به عنوان حق‌گو فعالیت میکنم
خیانت کرد  نه ازدواج نکرده

خوب کردی ندادی کوفت بخوره مردک عوضی

من از این به بعد یه دختر شاد و مثبت اندیشم. میخوام زندگیمو اون جوری که دلم میخواد بسازم و میدونم که خدا بهترینارو سر راهم قرار میده🌹❤
به خیانت و نفرتش کاری ندارم گفتم مدیون نشه و اخرت جواب نده و کلی برای اگاهی گفتم چون اثرشو دیدم من گ ...

خدا کنه تا بند بند وجودش درد بکشه تا شاید یه ذره از دردی که اسی کشیده رو درک کنه‌...

کسی که مدیونه شوهرشه تا دنیا دنیاس بهش مدیونه 

روزیکه تو به دنیا آمده بودی عریان، جمعی به تو خندان و تو بودی گریان، کاری بکن ای دوست که وقت رفتن، جمعی به تو گریان تو باشی خندان
2706