2733
2734
عنوان

به همسرسابقم غذاندادم 😔عذاب وجدان گرفتم

| مشاهده متن کامل بحث + 385211 بازدید | 1089 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

😁😁😁😁😁😁 باید یکاری کنم یسری اعضای بدنش غیرفعال بشن 

اره سیانور بریز کلا راحت شی😁😂

ولی اینکه میگی یهویی شد یکم عجیبه

میدونی چیه من خودم بین معتقد بودن و نبودن گیرم

ولی تا حالا اطرافم چندنفر بودن که با دعا این بلا سرشون اومد

و بعد دعا پبدا کردن ......... 

سه نفر دقیقا تو اشناها اینجورشدن

یکی از مردا که کلا حافظش خراب شد اصلا ی چیز افتضاحی شده پوشکش میکنن(دیوونه ی زنش بود زندگیشم عالی) 

دعا پیدا کردن تو خونه

یکیشون که رفت یه جا اصلا نیومد دیگه

سال ها گم شد

زنش هم طلاق گرفت

ب زنش میگفت منتظر بمون بیام ولی دیگه خسته شد زنش جدا شد خطشم عوض کرد

بعد توخونش دعا پیدا کرد

زنشو رو چشاش میزاشت

یکی دیگشونم یهو ب زنش گفت گمشو برو خونه بابات ازت متنفرم 

بی دلیلاااا

برای زنش میمرددددد

تو خونشون دعا پیدا کرد اینم 

میگه نمیدونم منتظر بمونم یا طلاق بگیرم

خلاصه شما یا هرکی میخونه

میخوام بگم که نزارید هرکس وارد حریم خصوصیتون بشه 

ب هرکسی کلید نده 

اعتماد نکنید 

یک عددenfpهستم ❤ از سال 97 عضوم تروخدا این یکی کاربری رو نترکونید💚خدایا بابت همه چی ازت ممنونم به دل هممون آرامش و صمیمیت و محبت بده که این روزا همه از سنگن... 💛
همیشه ب خودم میرسیدم الانم همونم ب تیپ قیافه و هیکلم‌میرسم ب خودم اهمیت میدم  ۵۰ ساله

خیلی خوبه تا چشمش دراد

واااای بر من

دختر جوونو ول کرده رفته با زن 50 ساله؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ 

وای تف بهش

من نمیگم زن 50 ساله چیزیشه ها ولی خیلی کار. مضخرفی کرده

ولش کن بابا هرکس میره دنبال لیاقتش

یک عددenfpهستم ❤ از سال 97 عضوم تروخدا این یکی کاربری رو نترکونید💚خدایا بابت همه چی ازت ممنونم به دل هممون آرامش و صمیمیت و محبت بده که این روزا همه از سنگن... 💛
الان ازشون دور شدیم مستقل شدیم. از اون خونه رفتیم.  

خداروشکرررر

خب شوهرت چی؟ 

بابت رفتارش شرمنده نیس؟ 

عزیزم شما یکی. دوماه پیشم همچین تاپیکی زده بودی؟!!!!! 

ببخش نزار بچه هات اینجوری بزرگ شن معلومه دوس داره ببخشش وقتی توهم عذاب وجدان گرفتی یعنی بی میل نیستی وگرنه ادم وقتی کسی متنفر باشه هیچ جوره دلش باهاش نرم نمیشه

دخـتر بـودنـ زیـبـاتـریـنـ غمـ دنیاسـ...🖤:)️ 
اره سیانور بریز کلا راحت شی😁😂 ولی اینکه میگی یهویی شد یکم عجیبه میدونی چیه من خودم بین معتقد بود ...

اینو چندتا از دوستامم گفتن 

واقعا تو فامیل اشنا هر کس میفهید جدا شدم‌باور نمیکرد 

همه میگفتن شما ک مشکلی نداشتید 

برای خودمم جای سواله ی شبه کل زندگیم خراب شد در عرض دوهفته کلا همه چی تموم شد 

اینو چندتا از دوستامم گفتن  واقعا تو فامیل اشنا هر کس میفهید جدا شدم‌باور نمیکرد  همه می ...

نمیشناسم کسیو ولی اگر میشناسی پیش یه شخص معتبر برو ببین دعا داری؟ 

خداروشکرررر خب شوهرت چی؟  بابت رفتارش شرمنده نیس؟

قربونت . نه اصلا. یه بار بعد چند سال بهش گفتم یادته چقدر مادرت کباب می‌پخت تو می‌رفتی میخوردی اصلا دلت پیش بچه نبود. اگه دختر داشتی هم همین بودی . می‌گفت نه برا دخترم می آوردم. قربونش خدا برم اینم که دختریه خدا بهش پسر داد

2706