2752
2734
عنوان

به همسرسابقم غذاندادم 😔عذاب وجدان گرفتم

| مشاهده متن کامل بحث + 384817 بازدید | 1089 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بله کلا شوهرم به باباش رفته

پس همون مامانش هم چون خودش همین بوده این کارو کرده

یک عددenfpهستم ❤ از سال 97 عضوم تروخدا این یکی کاربری رو نترکونید💚خدایا بابت همه چی ازت ممنونم به دل هممون آرامش و صمیمیت و محبت بده که این روزا همه از سنگن... 💛
اصلا جنسیت بچه ۸۰ درصد تاثیر پدره

ما دهه شصتی بودیم نه دوره آشنایی داشتیم نه جز خیانت و اعتیاد میشد طلاق بگیریم. الان راحت تو دوره آشنایی جدا میشن. یا حتی بعدش. به خاطر همین وگرنه به خاطر بددلی و کتکاش جدا شده بودم قبل بچه دار شدنم

2731
خدا کنه تا بند بند وجودش درد بکشه تا شاید یه ذره از دردی که اسی کشیده رو درک کنه‌... کسی که مدیونه ...

اون صد درصدمدیونه ولی هرکسی به عمل خودش من برای اگاهی و تجربم گفتم گویا اسی دوس نداره انجام بده انجام نده 🙂شوهره درد بکشه

من باشم با پررویی میرم ی تیکه بدون برنج میگیرم میگم بوش به نوه ات خورده دلش میخواد یا یرم از بیرون م ...

عزیزم وقتی من خونه مامانم بودم و بعدش می اومدم از اشغالهایی که از بالا می اومد. میفهمیدم دیگه کبابی نبود. تازه یه بار سیخ کم آورده بودن شوهرم اومده بود از پایین برده بود. فرداش رفتم مادرشوهرم سیخ ها رو بهم داد گفت کم آوردیم به فلانی یعنی پسرش گفتم بیاره. اینقدددددرررر پررو

اون صد درصدمدیونه ولی هرکسی به عمل خودش من برای اگاهی و تجربم گفتم گویا اسی دوس نداره انجام بده انجا ...

امیدوارم هیچوقت حس آدمی رو که بهش خیانت میشه رو درک نکنی...

روزیکه تو به دنیا آمده بودی عریان، جمعی به تو خندان و تو بودی گریان، کاری بکن ای دوست که وقت رفتن، جمعی به تو گریان تو باشی خندان
عزیزم وقتی من خونه مامانم بودم و بعدش می اومدم از اشغالهایی که از بالا می اومد. میفهمیدم دیگه کبابی ...

بازخوبه دخترت ندیده و بوش نکرده به دلش بمونه . یعنی دختراش بدون شوهر میان که همسر شما تنها میره و شما تنها خونه مادرت؟

پس همون مامانش هم چون خودش همین بوده این کارو کرده

مادرشوهرم کلا بچه هاش رو میخواد چه دختر چه پسر. و نوه ها فقط بچه های دختراش رو. یه بار بهم گفت آدم برا بچه دخترش کادو میگیره نه بچه عروس کلا عقیدشه. 

بازخوبه دخترت ندیده و بوش نکرده به دلش بمونه . یعنی دختراش بدون شوهر میان که همسر شما تنها میره و شم ...

نه گلم بچه ام پسره. اگه دختر بود شوهرم از گلوش پایین نمی‌رفتم. دوماد ها رو هم دعوت میکرد. نوه هام بودن. فقط عروس و بچه اش زیادن. اشغال نوه دختری را دوست داره و مدام کادو میگیره. بچه پسر براش اهمیت ندارن. بهم گفت  آدم برا بچه دختر کادو میگیره نه بچه عروس. انگار این بچه رو از تو کوچه اوردم

مادرشوهرم کلا بچه هاش رو میخواد چه دختر چه پسر. و نوه ها فقط بچه های دختراش رو. یه بار بهم گفت آدم ب ...

یچه عروس ک فامیلی خودشونو میگیره

بچه پسرشه

وا😂چ عجیب

بخند بهش بابا

من خیلی وقته به ادمای مریض میخندم خوبه😂

البته مریض مثل اینا منظورمه ها 

یک عددenfpهستم ❤ از سال 97 عضوم تروخدا این یکی کاربری رو نترکونید💚خدایا بابت همه چی ازت ممنونم به دل هممون آرامش و صمیمیت و محبت بده که این روزا همه از سنگن... 💛

اسی خیلی عاقلی 

مهربون مسئولیت پذیر یه مادر نمونه بچه هات بزرگ‌بشن قدرت رو خیلی میدونن اینجا خیلیا طلاق نگرفته ب فکر ازدواج بعدی هستن ولی شما خیلی دلت دریاست و خیلی هم زلاله دلت برات بهترینا رو میخام بهترینا برات رقم بخوره امین

موندم اون مرد دنبال چی میگشت ک تو نداشتی باز فکر میکنم حس میکنم ک اون چون از درون سیا بوده دنبال ادمایی مثل خودش بوده خوب کردی روندادی 

به عنوان حق‌گو فعالیت میکنم
یچه عروس ک فامیلی خودشونو میگیره بچه پسرشه وا😂چ عجیب بخند بهش بابا من خیلی وقته به ادمای مریض م ...

اره عجیبتر اینه که مادر شوهرم پسر دوسته ولی فقط پسرش رو بچه پسر رو نه.. راستش مادرشوهرم گوش به فرمان خواهر شوهر بزرگمه. اون بگه بهش بمیر میمیره. اولا مادرشوهرم خوب بود قبل بچه دار شدنم . می‌گفت حامله بشی فلان کار رو برات میکنم. خواهر شوهرم مادرش رو دعوا میکرد.  حتی عقیده اش رو عوض کرد . می‌گفت برا بچه ات فلان چیز رو میخرم بعدش که بچه دار شدم می‌گفت آدم برا بچه دختر کادو می خره نه بچه عروس

امیدوارم هیچوقت حس آدمی رو که بهش خیانت میشه رو درک نکنی...

همسر اولم خیانت میکرد البته فقط شک بود روزی که رفتم جهازمو بردارم صابخونه سربسته گفت کسی میومد گفتم اره پسرخاله پدرم میومده باهاش حرف بزنه ادم بشه گفت ن صداهایی بود کلا خودمو زدم اون راه نمیخواستم تهشو بدونم البته ن فقط خیانت بچه ننه مامانش دعابگیر و... ولی خودمو مدیونش نکردم فقط شبی که تصمیم داشتم بی خبر برم قهر بودم اومداشتی کنه نکردم رابطه خواست گفتم نمیتونم همین مورد فقط

من اخرت و بیشتر ازاین دنیا درنظر میگیرم بازم ته جهنمم

اره عجیبتر اینه که مادر شوهرم پسر دوسته ولی فقط پسرش رو بچه پسر رو نه.. راستش مادرشوهرم گوش به فرمان ...

ب جهنم نخره 

اونم از حسادتشه ک مادرشو پر میکنه

بگو شما بخری هم ما نمیگیریم ازت 😂

روانین ملت 

حالا بشین ببین همون دختر چ گلی ب سرش میزنه

انقد دیدم داغ دختر ب سینه میزدن تهش هم عروس جمعشون کرد

2706