2737
2739

شماهم فلوکستین میخورین اضطرابتون بیشتر شده ؟ وای چه کنم دارم میمیرم ازاضطراب ‌صبح وظهرهرکدام ۲۰ میل میخورم ازوقتی میخورم احساساینکه چیزی  توگلومه خوب کرده  وسوزش گلوم بهترشده ولی مشکل بلع همچنان دارم واضطرابم بیشترشده   بوسپیرون ۵ ضداضطرابه عصری یکی دکترنوشته میخورم  وریلکس هرب  ریلکس هرب یکم آرامم میکنه ولی چون رفلاکسم تشدید میکنه نمیخورم  شبی یکی هم ریسپریدون۱ میلی میخورم ولی ماه قبل که ریسپریدون هم نمیخوردم  اضطراب داشتم فکرکنم بخاطر فلوکستینه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

اگه مدت زیادی هست مصرف می‌کنی وحالت بدتر می‌کنه داروت عوض کن ..

من ک با فلوکستین مشکل معده هم گرفتم 

ای هیچ ،برای هیچ ، برهیچ، مپیچ ...کار خوب فقط زمانی ارزشمنده که فقط برای رضای خدا و خالصانه باشه...ما باید حتی برای تک تک کلمات در فضای مجازی اون دنیا جواب پس بدیم...
مامانم بیشتر از ۱۰ساله میخوره درمان شده  البته دوتا صبح  دوتا طهر  هیچ داروی دیگه ...

مشکل معده و ...نگرفته؟

ای هیچ ،برای هیچ ، برهیچ، مپیچ ...کار خوب فقط زمانی ارزشمنده که فقط برای رضای خدا و خالصانه باشه...ما باید حتی برای تک تک کلمات در فضای مجازی اون دنیا جواب پس بدیم...
2738
وای نه واسه من فلوکستین عالی بود انقددد بیخیال شده بودم ۸ماهه ب خاطر بارداریم نتونستم بخورم عصبیییی ...

دور چند میخوردی ؟ میگم شاید چون روزی دوبار ۲۰ میلی میخورم اضطرابم زیادکرده  نمیدونم   .ولی احساس توده توگلوم همیشه داشتم ومشکل سوزش شدید گلو  کمترش کرده  فقط مونده اضطراب و مشکل بلعم

دور چند میخوردی ؟ میگم شاید چون روزی دوبار ۲۰ میلی میخورم اضطرابم زیادکرده  نمیدونم   .ولی ...

طبیعتا نباید زیاد کنه اظطرابتو، ولی خب اگه بت نمیسازه به دکترت بگو شاید عوض کنه 

من باش خیلی راحت بودم 

من روزی یکی میخوردم ۲۰

فقط 3 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40