2733
2734
عنوان

کسایی که فلوکستین میخورن توروخدابیاید

| مشاهده متن کامل بحث + 811 بازدید | 87 پست
چند وقته میخوری؟بچه داری؟ ما ها ک این قرص هارو مصرف میکنیم حاملگی باید چی کنیم اخه😭😭😭

نه من قبل از شروع قرص خوردن بچه ندار نشدم  تو حاملگی قرص با دوز پایین تر میدن زیر نظر پزشک من ابجیم تو بارداری قرص ارام بخش می خورد مشکلی نداشت البته زیر نظر پزشک بودا

امضا بلد نیستم فقط انگشت میزنم.. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
چندوقته میخوری ؟ آلپروزلام به من نساخت سرترالین  هم تاثیری روم نداشت  ‌ آسنترا خوردم یه ما ...

اوایل به منم نساخت من تا دوهفته به صورت دقیق و می نوردم قرص اعصاب و اصلا نباید ساعتش دیر و زود و بشه که بدنت بهش خوب عادت کنه

من دوکسپین و الپروزولام ده روزه شروع کردم ولی بچه میخوام چی کنم من اضطراب و وسواس شدید دارم تازه ده ...

عزیزم این دارو ها خابالوت نمیکنه؟

ببین هرچقد قرص بخوری بازم شاید اروم نشی، خودت ب خودت کمک کن 

هرچی باعث ارامشته رو نگه دار بش فک کن

هرچی و هرکی عصبیت میکنه رو بریز دور با کسی ک رودرباستی نداری

تنفس شکمی عمیق داشته باش 

ایشالا خدا کمکت کنه

فقط 1 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عزیزم این دارو ها خابالوت نمیکنه؟ ببین هرچقد قرص بخوری بازم شاید اروم نشی، خودت ب خودت کمک کن  ...

بخدا دیگه بریدم همش تلقین همش ترس استرس نمیتونم خودمو جم و جورکنم

خواب الودم میکنه ولی باز ترس و استرس داشته باشم نمیتونم بخوابم حالم بد میشه 

توروخدا برام دعا کن من زندگیم داغون شده😭

اره منم پزشکم گفته چ داروهایی نمیدونی؟هیچ ضرری نداشت؟

نگا قرص های آرام بخش از خیلی ضعیف داریم تا خیلی قوی شما که بدنت به فلوکستین عادت کرده دیگه قرص های خیلی ضعیف جوابتون نمیده شاید برات سرترالین بنویسه چون سرترالین ضعیف تر از فلوکستین هست ولی کارایی داره آرومت میکنه 

دور چند میخوردی ؟ میگم شاید چون روزی دوبار ۲۰ میلی میخورم اضطرابم زیادکرده  نمیدونم   .ولی ...

عزیز پرکاری تیرویید توی خانواده ندارین؟

🌺روانشناس هستم🌺کمک خواستی پیام بده این آیدی ایتام zohre_sh_20@  اینم آیدی تلگرامم zsh9999@
طبیعتا نباید زیاد کنه اظطرابتو، ولی خب اگه بت نمیسازه به دکترت بگو شاید عوض کنه  من باش خیلی ر ...

بدون نسخه پزشکم میشه خورد

جهان را بلندی وپستی تویی،ندانم چه ای هرچه هستی تویی....    (این آدم ویران شده از دور قشنگ است)
ولی میگن س سری قرص تو بارداری میشه مصرف کرد خیلی ها اینجوری بودن

آره میگن یسری دارو هس توبارداری مجازه مثل آسنترا یک دوبار دکترنوشت   تاثیری روم نداشت   . وسواس شدید فکری دارم  میگن توبارداری مشکلات روحی بیشتر میشه  بخاطر بهم خوردن هورمونها من همینجوریشم بخاطر عمل تیروییدی که کردم هورمونهام بهم ریخته   بارداربشم فکرکنم تیمارستان سردربیام . چندباری حمله پنیک بهم دست داد خیلی میترسم  امشب دوباره پنیک بشم ‌الان یه دونه دیگه بوسپیرون خوردم  بلکه اضطرابم کم بشه  

نگا قرص های آرام بخش از خیلی ضعیف داریم تا خیلی قوی شما که بدنت به فلوکستین عادت کرده دیگه قرص های خ ...

ن من فلوکستین نمیخورم

من رفتم ی دکتر اول اینو داد

بعد رفتم ی دکتر دیگه گفت اینو نخور

من الپروزولام هر هشت ساعت نصف

و شبی ی دونه دوکسپین میخورم ک برای تهوع و عصب معده و اضطرابه چون من غذا نمیتونستم بخورم😭

من کلا استرس و دلشوره به کنار عصبی میشم وقتی نخورم یعنی خیلی بده و مزخرفه بخواد آدم دائم عصبی باشه.  ترجیح میدم بخورم ووآروم باشم خوش باشم عمرمم کم باشه مهم نیست تا اینکه نخورم و صدسال عصبی بشم ولی خب ای کاش ترک میکردم ولی عصبی نمیشدم

آره میگن یسری دارو هس توبارداری مجازه مثل آسنترا یک دوبار دکترنوشت   تاثیری روم نداشت &nb ...

وای منم 

وای منم نمیتونم فک نکنم همش داریم تلقین میکنیم ب خودمون وای باید چی کنیم منم همینم دقیقا

2706