2733
2734
عنوان

کسایی که فلوکستین میخورن توروخدابیاید

| مشاهده متن کامل بحث + 811 بازدید | 87 پست
هزینه  روانشناس ندارم  . ماهی ۱۳ کرایه وقسط ومالیات بیمه میدیم بجز خرج خورد وخوراک ودکتر و ...

ترانی عزیزم؟

خانه بهداشتهای منطقه رو سرچ کن روانشناس دارند حتی ارجاع میدن به خانه بهداشت یه محله دیگه 

سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱
سلام عزیزم میشه یه روانپزشک خپب دولتی تو تهران بهم معرفی کنید  پسرم کلاس اول اضطراب شدید داره ...

تهران عزیز پیج ارگانیک مایند دکتر بهزاد چاوشی رو فالو کنین بگین روانشناس کودک در مورد اضطراب جدایی لازم دارین نحوه گرفتن وقت هم توی پیجشون گفتن

🌺روانشناس هستم🌺کمک خواستی پیام بده این آیدی ایتام zohre_sh_20@  اینم آیدی تلگرامم zsh9999@
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تهران عزیز پیج ارگانیک مایند دکتر بهزاد چاوشی رو فالو کنین بگین روانشناس کودک در مورد اضطراب جدایی ل ...

ابتدا سراغ روانپزشک نرین که دارو میده اول روانشناس ببرین تشخیص داد روانپزشک لازمه خودشون میگن بهتون.من در حیطه بزرگسال کار میکنم اما بازم چند راهکار میتونم خدمتتون عرض کنم تا وقت روانشناس حضوریتون اوکی بشه. بهم تلگرام پیام بدین ویس بدم

🌺روانشناس هستم🌺کمک خواستی پیام بده این آیدی ایتام zohre_sh_20@  اینم آیدی تلگرامم zsh9999@
تهران عزیز پیج ارگانیک مایند دکتر بهزاد چاوشی رو فالو کنین بگین روانشناس کودک در مورد اضطراب جدایی ل ...

روانپزشک کودک میخوام عزیزم روانشناس دارم 

سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱
2731
ابتدا سراغ روانپزشک نرین که دارو میده اول روانشناس ببرین تشخیص داد روانپزشک لازمه خودشون میگن بهتون. ...

باشه ممنونم عزیزم ❤️

روانپزشک کودک میخوام عزیزم روانشناس دارم 

از همون پیج عزیز پیگیری کن کلا یک تیم روانشناس و روانپزشک دارن همشون حرفه ای

روانشناسم عزیز بدون تجویز پزشک دارو نخورین اما اگر دکتر بری حتما بهتون دارو میده با دوز مناسب خودتون ...

اره عزبزم بخاطر استرس شدید ک غذا خوردنم‌و خوابم و مختل کرده بود

زیر نظر دیگه الپروزولام نیم 

هر هشت ساعت نصف و دوکسپین ده شبی ی دونه میخورم دو هفتس تازه،قرصای مجاز تو بارداری هم میدن؟ک ضرر نداشته باشع چکن من اصلا نمیتونم خودمو‌کنترل کنم استرسمو

دوز چند ؟ مشکلش چی بود که فلوکستین میخورد؟

دوز ۲۰.دوتا صبح ،دوتا ظهر 

ماددم از وقتی خاهرمو ب دنیااورد مسکل اعصابش شدید شد ،حملههای پانیک شدید داشت،میگفت چیزی سر گلومه و داره خفم میکنه ،باید بستری میشد ،ولی بابام رضایت نداد 

دوز ۲۰.دوتا صبح ،دوتا ظهر  ماددم از وقتی خاهرمو ب دنیااورد مسکل اعصابش شدید شد ،حملههای پانیک ...

فلوکستین عالیه .منم احساس میکردم چیزی توگلومه وچندباری پنیک شدم . دیشب ریسپریدون نخوردم دیگه اضطراب نداشتم   خیال کردم از فلوکستینه ولی ازریسپریدون بود اضطرابم  قبلاهم الانزاپین میخوردم مضطربم میکرد

فلوکستین عالیه .منم احساس میکردم چیزی توگلومه وچندباری پنیک شدم . دیشب ریسپریدون نخوردم دیگه اضطراب ...

فلوکستین تنها داروییه ک دکتر تاکید کرد تا اخر عمر باید مصرف کنه.حتا اگه باردار بشه و ب بچه شیر بده 

اوایل درمان چند مدل دارو میخورد ،کم کم دکتر اونارو قطع کرده ،الان فقط همینو مصرف میکنه 

شاید بیشتر از ۱۵ساله 

حالا درسته ممکنه گاهی اون وسطا یه وقتا مشکل اعصابش خودشو نشون بده،اما سریع جمع میشه

فلوکستین تنها داروییه ک دکتر تاکید کرد تا اخر عمر باید مصرف کنه.حتا اگه باردار بشه و ب بچه شیر بده&n ...

خداروشکرپس توبارداری هم ضررنداره  چون من میترسیدیم اقدام کنم برا بچه دارشدن