2737
2734

اونایی که تو ماجرای زندگیم هستن میدونن اونام که نمیدونم تو تاپیک هام داستان زندگیم هس

زنگ زد گفتم علی رغم میل باطنیم میخوام برا پسرم ازت خواستگاری کنم نمیخوام بلایی که سر برادرم آوردم سر پسر منم بیاد منم گفتم قبلا هم جواب پسرتو دادم الانم هرجا باشه راهمو ازش کج میکنم‌نترس چیزی نمیشه اونم گفت هی عادت داری به ول کردن آدما برادرمم همیننطوری کردی خلاصه خیلییییی دلمو شکست گفتش اگه بلایی سر پسرم بیاد کاری میکنم اون بابای جنایتکارت سر از قبر در بیاره و جلومو بگیره الانم پسرش زنگ زده کلی حرف زده به حرف مادرم گوش نکن من طرف حسابتم و چمیدونم با گیتار عشقم آهنگ خونده که بگه میتونم جا اونو برات پر کنم‌ اللنم کاری ندارم تا جلسه های درمان و روانکاوی تموم شه و خوب خوب شی منم کنارت میمونم نمیدونم چجوری باید جوابش کنم که دل اینم نشکنه من ری.دم تو این زندگی سگی من ..آخه این چه سرنوشتی بود

امیرعلی من تو در وجود من ریشه کرده ای تو یه تیکه از قلبمی که همه جا با خودم دارمت 🖤

اینها خانواده اش سمی هستند خودت ازشون راحت کن 

یه جایی یه جوری زهرشون بهت می ریزن

کنار میای، کنار میایی، کنار میایی، بعد یه روز می بینی دیگه نمی تونی کنار بیایی، از همون کنار می زاری می ری!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
اینها خانواده اش سمی هستند خودت ازشون راحت کن  یه جایی یه جوری زهرشون بهت می ریزن

اینا سمی نیستن حقم دارن هرچی بهم بگن نمیتونم چیزی بگم 

امیرعلی من تو در وجود من ریشه کرده ای تو یه تیکه از قلبمی که همه جا با خودم دارمت 🖤
2740
اینا سمی نیستن حقم دارن هرچی بهم بگن نمیتونم چیزی بگم 

الان امضات خوندم واقعا چه دردناکه! خدا صبرت بده! 

کنار میای، کنار میایی، کنار میایی، بعد یه روز می بینی دیگه نمی تونی کنار بیایی، از همون کنار می زاری می ری!

تجربه ۵ ساله من از سایت 

تاپیک های دنباله دار ۱۲ شب = سرکاری

سال به سال هر سال‌ صحبت از نفت و چراغ و سپیده‌دم است صحبت از سفره گشودنِ صبح است صحبت از علاقه عجیبی‌به اسمِ عدالت است اما پرده‌ها تاریک پدرها خسته سفره‌ها خالی....
خواهرش که مبشه مادر همین پسر از سایه مم تنفر داره در این حد

تو تقصیری نداشتی ، تو این وسط یه قربانی بودی! 

چطوری خودکشی کرد؟ کسی مواظبش نبود؟

خب اگر پسر خوبی هست بهش فکر کن اما مادرشوهر خطرناکی میشه

سخته در شرایطی نبستم پتانسیل تو رابطه رفتن رو داشته باشم یا ازدواج هرچیم بهونه میارم میگه من هستم تا وقتی پتانسیل رو داشته باشی

2706