2737
2739

خیانت دیدم خیلی بد بود با چند نفر اونم متاهل عاطفی بوده بیشتر ....زندگیمو عشقمو باورمو اعتمادمو نابود کرد دلم از این میسوزه خودم متعخد بودم ولی نفهمید همش چشمش خوبیه دیگرانو میدید از من یه غول بی احساس ساخته بود تو ذهنش درصورتی که تو عمل خیلی بهش خوبی میکردم من لب و دهن نبودم مثل خودش خیلی دلم میسوزه باورم نمیشه اصلا باورم نمیشه زندگیم به این روز افتاده

آقایون درخواست ندین🤫تو با قلب ویرانه من چه کردی؟💔 نابودم کردی دیگه هیچی خوشحالم نمیکنه تو ب بچت هم خیانت کردی چون یه مادر شاد و خوشحال و با روحیه رو ازش گرفتی و یه مادر افسرده با حال بد بهش دادی....ازت نمیگذرم از همه زنای متاهلی که میدونستن زن داره ولی  بازم باهاش بودن و خام حرفای قشنگش شدن ...توروخدا برای حال دل خرابم دعا کنید😔
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ازدواج کردی؟

😟

آقایون درخواست ندین🤫تو با قلب ویرانه من چه کردی؟💔 نابودم کردی دیگه هیچی خوشحالم نمیکنه تو ب بچت هم خیانت کردی چون یه مادر شاد و خوشحال و با روحیه رو ازش گرفتی و یه مادر افسرده با حال بد بهش دادی....ازت نمیگذرم از همه زنای متاهلی که میدونستن زن داره ولی  بازم باهاش بودن و خام حرفای قشنگش شدن ...توروخدا برای حال دل خرابم دعا کنید😔
2731
😟

به هیچ وجه کار همسرت قابل توجیه و تایید نیس گلم ولی باید همیشه ببینی طرف مقابلت نیازش چیه، یه نفر احتیاج به محبت زبانی داره یه نفر محبت عملی، آدم ها دنبال کمبوداشون میرن آبجی البته بعضیا کلا ذاتشون خرابه ولی با توجه به اینکه میگی شوهرت تو رو بی احساس میبینه میگم شاید نیاز به محبت کلامی داشته چون میگی خیانتاش هم این مدلی بوده، بمای ناراحتی و افسردگی و بخاطر بچه ات ببخشش و از این ببعد رو کلامت بیشتر کار کن ان شاء الله زندگیت درست بشه و شاد باشی 🌺

الهی یا ارحم الراحمین مسیر ازدواجم رو هموار کن 🤲🥺
به هیچ وجه کار همسرت قابل توجیه و تایید نیس گلم ولی باید همیشه ببینی طرف مقابلت نیازش چیه، یه نفر اح ...

اخه عزیزم کارش زشت بود با یکی دوتا نبود با چند تا زن متاهل بعد زندگی رو برا من جهنم کرده بود انتظار نداشتم زنه رو برداره ببره باغ

اخه عزیزم کارش زشت بود با یکی دوتا نبود با چند تا زن متاهل بعد زندگی رو برا من جهنم کرده بود انتظار ...

بعد که فهمید تو فهمیدی چکار کرد؟!

2738

ببین منم تجربه خیانت از پارتنر داشتم ولی گفتم بالاخره منم یک‌درصد شاید مقصر باشم و اینطوری راحت تر بخشیدم، شما لااقل بخاطر بچه ات تمام سعیتو کن زندگیتو نگه داری، میاد سمتت پسش نزن با کلام محبت کن وظیفه مادری تو اینه که زندگیت رو حفظ کنی

بعد که فهمید تو فهمیدی چکار کرد؟!

باهمشون کات کرد