2737
2734
عنوان

خواستگار قبلی

530 بازدید | 35 پست

سلام من نامزد دارم قبل ایشون حدودا یه سال پیش یه آقایی خواستگارم بودن که چون من میخواستم با کادر درمان ازدواج کنم ولی ایشون نبودن ردشون کردم ایشون کنکور مجدد دادن و بخاطر من و قبول شدن  بعدش دوباره اومدن خواستگاری وای خب من نشون بودم نمیدونم میدونن یا نه من ردشون کردم ولی دلیلش رو نگفتم فکر  کنم متوجه شدن 

برگشتن بهم گفتن که بهت کمک میکنم توی زندگی هر مشکلی داشتی دوست داشتن صرفا وصال نیس گذشت و من یه تصمیمی گرفتم که به کمک ایشون خیلی نیاز داشتم بخاطر اون موضوع گاها باهم حرف میزنیم و حرف هارو گاها به حاشیه میکشونه اینکه مثلا نامزدت ناراحت میشه یا دوس پسر داری واینا منم جوابشو نمیدم میگم نمیخوام درباره زندگیم حرفی زده بشه

بنظرتون من کار بدی میکنم یا ایشون منظوری دارن از حرفاشون یا میدونه نامزدم؟

گفتی گنه کنی به دوزخ برمت  این را به کسی گو که تو را نشناسد ☔️لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ✨🤍اگه دوست داشتین  این ذکر رو برام بخونید لایک کنید منم براتون میخونم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
ای ام یک گشادم یکی خلاصه بهم بگه

نامزد داره با خواستگار قبلیش ک الان کادر رمانه در ارتباطه ولی برای مسائل عیر شخصی

ولی طرف هیی از این راجب نامزدش میپرسه

کائنات در جهت خوشبختی من پیش میره آمین🤍💫                          💚  ۱۴۰۴/۴/۴ 💚       
کار بدت اینکه با این ادم در ارتباطی

اخه نامزدم اصلا براش مهم نیستم حتی دوستاش بیشتر از من براش ارزش دارن منم به کمک احتیاج داشتم  سعی میکنم موضوع  مکالمه از دستم خارج نشه ولی ایشون حاشیه میرن 

گفتی گنه کنی به دوزخ برمت  این را به کسی گو که تو را نشناسد ☔️لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ✨🤍اگه دوست داشتین  این ذکر رو برام بخونید لایک کنید منم براتون میخونم
نامزد داره با خواستگار قبلیش ک الان کادر رمانه در ارتباطه ولی برای مسائل عیر شخصی ولی طرف هیی از ای ...

خودم و نامزدم هم کادر درمانیم

2738
اخه نامزدم اصلا براش مهم نیستم حتی دوستاش بیشتر از من براش ارزش دارن منم به کمک احتیاج داشتم  س ...

ربطی نداره 

مشاوره و روانشناس پس برا چین؟

کائنات در جهت خوشبختی من پیش میره آمین🤍💫                          💚  ۱۴۰۴/۴/۴ 💚       
اسی بیا با من رو راست باش تو این پسره چون الان دانشگاه پزشکی میخونه میخوایی باهاش در ارتباط باشی چ ...

نه والا نامزد خودم پزشکی میخونه این دندون قبول شده 

و من حسرت جفتشم دارم👩‍🦯

ربطی نداره  مشاوره و روانشناس پس برا چین؟

مشکل تحصیلی نه روانشاسی اخه

2706