2733
2734
عنوان

خواستگار قبلی

| مشاهده متن کامل بحث + 585 بازدید | 35 پست

واقعا شوهرم برام ارزش قائل نیست

گفتی گنه کنی به دوزخ برمت  این را به کسی گو که تو را نشناسد ☔️لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ✨🤍اگه دوست داشتین  این ذکر رو برام بخونید لایک کنید منم براتون میخونم

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

نامزدی رو به هم بزن حتما...

یعنی چی که چون نامزدت مناسب نیست دلیل بشه برای این ارتباط. خب معلومه خواستگار قبلی به چه امیدی با شما در ارتباطه. 

آنچنان زی که بمیری برهی*** نه چنان زی که بمیری برهند
2731
مشکل تحصیلی نه روانشاسی اخه

کسی ک خواستگارت بوده 

خودتو گول نزن نمیتونه دوستت باشه و بهت کمک کنه

پسرای این مدلی منتظر میشینن کمین میکنن ب موقع میرین ب زندگی ادم 

کائنات در جهت خوشبختی من پیش میره آمین🤍💫                          💚  ۱۴۰۴/۴/۴ 💚       
اخه نامزدم اصلا براش مهم نیستم حتی دوستاش بیشتر از من براش ارزش دارن منم به کمک احتیاج داشتم  س ...

دانشجوی دندانپزشکی چه سررشته ای از مشاوره داره که به کمک این شخص بخصوص نیاز داری 

مشکلاتت رو با کسی که بتونه حرفه ای بهت کمک کنه حل کن 

عقدی؟

محرمیت داریم

گفتی گنه کنی به دوزخ برمت  این را به کسی گو که تو را نشناسد ☔️لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ✨🤍اگه دوست داشتین  این ذکر رو برام بخونید لایک کنید منم براتون میخونم
نه والا نامزد خودم پزشکی میخونه این دندون قبول شده  و من حسرت جفتشم دارم👩‍🦯

مریضی انگار

عشق الهی از طریق من تجلی میکند و همه ی آنچه که برای خوشبختی و تکمیل زندگیم لازم است؛  هم اکنون به سوی من می کشاند. 
2706