2752
2734
عنوان

خواستگار قبلی

| مشاهده متن کامل بحث + 573 بازدید | 35 پست
محرمیت داریم

اگ دلت باهاش نیست بهم بزن

ولی بنظر من شما ب این پسره چون دندون قبول شده بی میل نیستی و توو آب نمک نگهشداشتی

بهتره با مشاوره صحبت کنی اول تکلیف زندگی شخصیتو مشخص کنی بعد بفکر درست باشی

کائنات در جهت خوشبختی من پیش میره آمین🤍💫                          💚  ۱۴۰۴/۴/۴ 💚       
دوتا دوتا ؟ 

منظورم رشته شون بود نه خودشون

گفتی گنه کنی به دوزخ برمت  این را به کسی گو که تو را نشناسد ☔️لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ✨🤍اگه دوست داشتین  این ذکر رو برام بخونید لایک کنید منم براتون میخونم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

جالبه ایشون داره خیانت میکنه بعد خانما میگن عزیزم کارت اشتباهه!! حالا اگه اقا بود هزار تا فحش میدادن بهش و میگفتن تو لاشی هستی😐

عشق الهی از طریق من تجلی میکند و همه ی آنچه که برای خوشبختی و تکمیل زندگیم لازم است؛  هم اکنون به سوی من می کشاند. 
نو ک اومد ب بازار کهنه شد دل ازار🥲💔

ولی خیلی زشته مگه اسب بازیه همسرشه مثلا 

اگه اینطوریه کلی از خانمای سایت باید تا الا کلی شوهر عوض میکردن 😂😐😬

تو هر رابطه ای ی میزان حد و مرز وجود داره ک موظفن بهش عمل کنن بهونه اینک بهم اهمیت نمیدا و ارزش قائل نیس نداریم ک انسانیتت بعضیا خیلی کمرنگ شدهه😥

2731
جالبه ایشون داره خیانت میکنه بعد خانما میگن عزیزم کارت اشتباهه!! حالا اگه اقا بود هزار تا فحش میدادن ...

بله واقعا رسما خیانته محضه و اسرار داره همسرم ارزش قائل نیس 

خب انتخاب خودشه ناراحته بهم بزنه و اصلا ازدواج نکنه وقتی جنبشو نداره 

ازدواج سن عقلی نیاز داره

جالبه ایشون داره خیانت میکنه بعد خانما میگن عزیزم کارت اشتباهه!! حالا اگه اقا بود هزار تا فحش میدادن ...

درست حرف بزن من خیانتی نکردم چه راحت قضاوت میکنین

گفتی گنه کنی به دوزخ برمت  این را به کسی گو که تو را نشناسد ☔️لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ✨🤍اگه دوست داشتین  این ذکر رو برام بخونید لایک کنید منم براتون میخونم