2737
2734

سلام. خانوما، ۲۷ سالمه، ارشد دارم و شاغلم

دلم ازدواج میخواد ولی اصلا مورد خوبی نمیاد سمتم. پسرای همکلاسی و همکار بعضیاشون سعی کردن باهام صمیمی شن ولی موارد خوبی نبودن و خودم ادامه ندادم. خیلی فشار رومه چون خیلی از مردم فکر میکنن یکی که ۲۷ سالشه و مجرده حتما یه مشکلی داره، بگید چیکار کنم؟

همه اطرافیانم دارن ازدواج میکنن همش منم که تعطیلی‌هارو تنها تو خونه غصه میخورم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

منم مثل توعم

مخصوصاً اینکه الان یکی میاد میگه مستقل شو کوفت شو اینا بدتر اعصابمو میریزن بهم

همه ی دنیام دخترم مدیسا🦋💕اینجا دفتر خاطرات و دفتر برنامه ریزی آینده منه،پس دوست عزیز با عقده ای بازی انرژی منفی برام نزار                              رو حرفا و تاپیک ها حساب باز نکن✋❌ به پیر به پیغمبر دست دونفره

میای باهم چله ی ازدواج رو شروع بکنیم؟

منم خواستگار زیاد دارم بدرد نخورن 

دلم خیلی میخاد ازدواج بکنم

همه ی دنیام دخترم مدیسا🦋💕اینجا دفتر خاطرات و دفتر برنامه ریزی آینده منه،پس دوست عزیز با عقده ای بازی انرژی منفی برام نزار                              رو حرفا و تاپیک ها حساب باز نکن✋❌ به پیر به پیغمبر دست دونفره
2740

هروز که حالت خوبه وشوهر میخواهی بگو خاستگار بیاد 

ضرب المثال.🤩خدا آتش را به آدم اعطا کرد.انسان آن را با آب خاموش کرد.🤔  خدا عشق را به آدم داد.💝 انسان آن را با ازدواج خاموش کرد..🤔🤔🤔🤓💞💞💞
من دقیقا یکی از دلایل دودلیم همین چیزاس. میبینم طرف وابسته به مادرشه یا خواهراش زیادن میپرونمش😑

این مسائل توی ازدواج های ایرانی عادیه

حداقل یک نفر توی خانواده شوهر وجود داره که آدم بد و مشکل سازی باشه 

بابا مستقلم دیگه چیکار باید بکنم

منم مستقلم

درس کار همه چی اوکیه

میگم اینجوری میگن حرصم در میاد

2706