2733
2734

سلام. خانوما، ۲۷ سالمه، ارشد دارم و شاغلم

دلم ازدواج میخواد ولی اصلا مورد خوبی نمیاد سمتم. پسرای همکلاسی و همکار بعضیاشون سعی کردن باهام صمیمی شن ولی موارد خوبی نبودن و خودم ادامه ندادم. خیلی فشار رومه چون خیلی از مردم فکر میکنن یکی که ۲۷ سالشه و مجرده حتما یه مشکلی داره، بگید چیکار کنم؟

همه اطرافیانم دارن ازدواج میکنن همش منم که تعطیلی‌هارو تنها تو خونه غصه میخورم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

منم مثل توعم

مخصوصاً اینکه الان یکی میاد میگه مستقل شو کوفت شو اینا بدتر اعصابمو میریزن بهم

همه ی دنیام دخترم مدیسا🦋💕اینجا دفتر خاطرات و دفتر برنامه ریزی آینده منه،پس دوست عزیز با عقده ای بازی انرژی منفی برام نزار                              رو حرفا و تاپیک ها حساب باز نکن✋❌ به پیر به پیغمبر دست دونفره

میای باهم چله ی ازدواج رو شروع بکنیم؟

منم خواستگار زیاد دارم بدرد نخورن 

دلم خیلی میخاد ازدواج بکنم

همه ی دنیام دخترم مدیسا🦋💕اینجا دفتر خاطرات و دفتر برنامه ریزی آینده منه،پس دوست عزیز با عقده ای بازی انرژی منفی برام نزار                              رو حرفا و تاپیک ها حساب باز نکن✋❌ به پیر به پیغمبر دست دونفره

هروز که حالت خوبه وشوهر میخواهی بگو خاستگار بیاد 

ضرب المثال.🤩خدا آتش را به آدم اعطا کرد.انسان آن را با آب خاموش کرد.🤔  خدا عشق را به آدم داد.💝 انسان آن را با ازدواج خاموش کرد..🤔🤔🤔🤓💞💞💞
من دقیقا یکی از دلایل دودلیم همین چیزاس. میبینم طرف وابسته به مادرشه یا خواهراش زیادن میپرونمش😑

این مسائل توی ازدواج های ایرانی عادیه

حداقل یک نفر توی خانواده شوهر وجود داره که آدم بد و مشکل سازی باشه 

بابا مستقلم دیگه چیکار باید بکنم

منم مستقلم

درس کار همه چی اوکیه

میگم اینجوری میگن حرصم در میاد

2706