2733
2734
عنوان

یه روز دلم شوهر میخواد یه روز از مردا متنفرم

| مشاهده متن کامل بحث + 756 بازدید | 76 پست
چی هست؟

نوعی غذاس😐

همه ی دنیام دخترم مدیسا🦋💕اینجا دفتر خاطرات و دفتر برنامه ریزی آینده منه،پس دوست عزیز با عقده ای بازی انرژی منفی برام نزار                              رو حرفا و تاپیک ها حساب باز نکن✋❌ به پیر به پیغمبر دست دونفره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شوهر یه روز در میان داریم . چطوریه ؟ این مدلی هست اش هر موقع نمی خواستی می بری تحویل مادرش می دی و ه ...

نه یعنی یه روز دلم میخواد ازدواج کنم بعد دلم نمیخواد میگم دردسرش زیاااده. حوصله فامیل جدید ندارم😑😂

2731
این مسائل توی ازدواج های ایرانی عادیه حداقل یک نفر توی خانواده شوهر وجود داره که آدم بد و مشکل سازی ...

آره ولی خب پسرایی که خیلی وابسته مادرن و خواهر و اینارو میدونم نمیتونم کنار بیام. وگرنه چالش خانواده ها تا یه حدیش طبیعیه

نمیاد بابا خواستگارم کجاس

عموی ممتازی دارم دنبال دختر جوون هست هرجایی باشد ازدواج کند ساکن میشد

ضرب المثال.🤩خدا آتش را به آدم اعطا کرد.انسان آن را با آب خاموش کرد.🤔  خدا عشق را به آدم داد.💝 انسان آن را با ازدواج خاموش کرد..🤔🤔🤔🤓💞💞💞
ممتاز ینی چی؟😂

یعنی ازدرجه یکم بالاتره 

ضرب المثال.🤩خدا آتش را به آدم اعطا کرد.انسان آن را با آب خاموش کرد.🤔  خدا عشق را به آدم داد.💝 انسان آن را با ازدواج خاموش کرد..🤔🤔🤔🤓💞💞💞
2706