2733
2734

با یه ایدی دیگه برو بش بگو

ف‍‌ق‍‌د اون‍‌ج‍‌ای‍‌ی ک‍‌ه اش‍‌ک ت‍‌و چ‍‌ش‍‌ات ج‍‌م‍‌ع م‍‌ی‍‌ش‍‌ه ب‍‌ع‍‌د س‍‌رت‍‌و م‍‌ی‍‌گ‍‌ی‍‌ری ب‍‌ال‍‌ا ک‍‌ه ن‍‌ری‍‌زه:')🥲💔️ // دِل ز هَر چه تَرسید عاقِبَت هَمان شُد.🖤️//‏توی شرایطیَم ك بگی سَلام،می‌زنم زیر گریه:)🙃🩶️//‌#پیر شُد دِلِ #مآ گَرچه آغازِ #جَوآنیست..💔🕊👋🌚!//انصاف نیست یک بار به دنیا اومدن، و این همه مردن:)🙃🩶//کاش آدما‌‌‌‌‌‌ درد حرفایی‌ که میزنن‌ رو‌ حس‌ کنن:)//میدونستم مهم #نیستم ولی دیگه نه اینقد :)🖤// هرچند که هرگز نرسیدم به وصالت!عمری که حرام تو شد ای عشق حلالت//میگه‌که :هزار و یک‌شب‌خیال‌بافتم؛از‌تویی‌که‌یک‌شب‌نداشتمت.....
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2738
یعنی چی ناشناس؟؟ سرتو بالا بگیر برو بگو دوست دارم  یا ردت میکنه که از همین اول بهتره تا بیشتر ...

میدونی طرف استادمه نمیدونم مجرده یانه حلقه نداره کلا یجوری انگار مجرده بازم مطمن نیستم چجوری بفهمم متاهله یانه کسی چیزی ازش نمیگه خودش هم پرایوته  اگه بدونم متاهله بیخیال  میشم

زندگی چنان برمن غَضَب دارد، که انگار درمجلسِ خَتمِ پدرش خندیده ام...
تو اینستا یه پیج هایی پیام ناشناس رو براش میفرستی اون تو پیج خودش زیر پست پیام ناشناس کامنت میکنه ای ...

اون اینستا نداره من فقط شمارش دارم ک تو تلگرام هست ایدی نداره

زندگی چنان برمن غَضَب دارد، که انگار درمجلسِ خَتمِ پدرش خندیده ام...
چی بگم؟ چطوری گفتی

یه پیح فیک زدم فالوش کردم  فقط میخواستم پیجشو بینم 

فالو کرد ولی ریکوست و قبول نکرد بکم بعد انفالو کرد منم پیام دادم چرا نمیخواستی فالو کردی دیدم جواب داد دستم خورد 

منم گفتم ازت خوشم میاد فقط اومدم همین و بگم ولی خب به همین جا ختم نشد ماجرا

2706