2737
2734
عنوان

چجوری دوست پیدا کنم تو مدرسه🥺

100 بازدید | 15 پست

من یکم درونگرام شدم و ساکتم تو مدرسم ، هنوز با کسی دوست نشدم،حس میکنم هر حرفی بزنم قراره نادیده بگیرنم تنهایی خیلی سخته تو مدرسه🥲

تعداد رای : 1
نظرسنجی
😭
0
0%
🥲
1
100%
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

اول اینکه درستو خوب کن

دوم اینکه برات مهم نباشه کسی بیاد سمتت

وقتی واقا برات مهم نباشه اتفاقا به طرفت جذب میشن و اونا میان طرفت

اول یا بگیر تو مدرسه خودتو تنهایی مشغول کنی

با بغل دستیت سر صحبت و باز کن درمورد اتفاقای روزمره٫فیلم ٫درس هر چی که میدونی حرف ب ن

کمک درسی بخوا از بچها 

و اعتماد به نفس داشته باش همیشه یادت باشه هیچی از بقیه ی همکلاسیات کم نداری اونا باید از خداشون باشه با تو دوست شن

دعا کنید حالم خوب شه..🤍
2740
آره ولی سعی کن باهاشون  ارتباط بگیری یکیشون که فک میکنی ساکته و اونم تنهاس رو پیدا کن با هم حرف ...

باورت میشه هیچ کس تو کلاسمون نیست که تنها باشه همشون یه دوست صمیمی دارن فقط من موندم 🫶🏻🥲

باورت میشه هیچ کس تو کلاسمون نیست که تنها باشه همشون یه دوست صمیمی دارن فقط من موندم 🫶🏻🥲

ایرادی نداره گلم میتونی با بغل دستیت حرف بزنی به قول دوستان یا بشینی درست رو بخونی سعی کنی سوال هایی که معلم میپرسه داوطلب بشی و سعی کن تو جمع هاشون شرکت کنی ❤️

ببین کلا احساس میکنم هیچ کس ازم خوشش نمیاد 

این چیزا و این احساسات معمولا ریشه توی بچگی داره

منم همینم

چند سالته؟

ببین همه چی به طرز فکرت بستگی داره وقتی همش اینو به خودت تلقین کنی و بگی ناخوداگاه این حس رو به بقیه هم میدی 

باید اول از همه این حس و از خودت دور کنی و حلش کنی این مشکلو با خودت

اعتماد به نفس و عزت نفستو بیشتر کن٫زبان بلد باش٫درست خوب باشه ٫به پوستت و موهات برس ٫خوش بو باش کارایی کن که بهت حس کافی بودن و اعتماد به نفس بده

دعا کنید حالم خوب شه..🤍
2706