2733
2734
عنوان

چجوری دوست پیدا کنم تو مدرسه🥺

114 بازدید | 15 پست

من یکم درونگرام شدم و ساکتم تو مدرسم ، هنوز با کسی دوست نشدم،حس میکنم هر حرفی بزنم قراره نادیده بگیرنم تنهایی خیلی سخته تو مدرسه🥲

تعداد رای : 1
نظرسنجی
😭
0
0%
🥲
1
100%

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

2731

اول اینکه درستو خوب کن

دوم اینکه برات مهم نباشه کسی بیاد سمتت

وقتی واقا برات مهم نباشه اتفاقا به طرفت جذب میشن و اونا میان طرفت

اول یا بگیر تو مدرسه خودتو تنهایی مشغول کنی

با بغل دستیت سر صحبت و باز کن درمورد اتفاقای روزمره٫فیلم ٫درس هر چی که میدونی حرف ب ن

کمک درسی بخوا از بچها 

و اعتماد به نفس داشته باش همیشه یادت باشه هیچی از بقیه ی همکلاسیات کم نداری اونا باید از خداشون باشه با تو دوست شن

دعا کنید حالم خوب شه..🤍
آره ولی سعی کن باهاشون  ارتباط بگیری یکیشون که فک میکنی ساکته و اونم تنهاس رو پیدا کن با هم حرف ...

باورت میشه هیچ کس تو کلاسمون نیست که تنها باشه همشون یه دوست صمیمی دارن فقط من موندم 🫶🏻🥲

باورت میشه هیچ کس تو کلاسمون نیست که تنها باشه همشون یه دوست صمیمی دارن فقط من موندم 🫶🏻🥲

ایرادی نداره گلم میتونی با بغل دستیت حرف بزنی به قول دوستان یا بشینی درست رو بخونی سعی کنی سوال هایی که معلم میپرسه داوطلب بشی و سعی کن تو جمع هاشون شرکت کنی ❤️

ببین کلا احساس میکنم هیچ کس ازم خوشش نمیاد 

این چیزا و این احساسات معمولا ریشه توی بچگی داره

منم همینم

چند سالته؟

ببین همه چی به طرز فکرت بستگی داره وقتی همش اینو به خودت تلقین کنی و بگی ناخوداگاه این حس رو به بقیه هم میدی 

باید اول از همه این حس و از خودت دور کنی و حلش کنی این مشکلو با خودت

اعتماد به نفس و عزت نفستو بیشتر کن٫زبان بلد باش٫درست خوب باشه ٫به پوستت و موهات برس ٫خوش بو باش کارایی کن که بهت حس کافی بودن و اعتماد به نفس بده

دعا کنید حالم خوب شه..🤍
2706