2733
2734
عنوان

فقط کسایی ک خیانت دیدن داخل شن

494 بازدید | 52 پست

ان شالله ک تاپیک خیلی کم بازدید میخوره انشالله ک این چیزا از زندگی هممون دور باشه 

من میدونم ذات خراب درس بشو نیس و فرقی نداره چجوری باشی کارشو میکنه میدونم مردارو ریاد بزرگ کردیم برای خودمون باید فکر خودمون باشیم اینارو میدونم امااااااااااااا ی سوال دارم از کسایی ک بهشو خیانت شده 

زن و یا زنهایی ک باهاشون بهتون خیانت شد چ شکلی بودن؟از نظر رفتاری چهره و اندام ؟؟؟

خودمم یکی از کسایی هستم ک بهشون خیانت شده پس خودمم میگم

روزگار "غریبي‌ست"!!

⇚آدمها یک روز  "دورت"  مي کردند

⇤روزي دیگَر  "دورت"  مي‌زنند...!!

↫یک روز ازت  "دل"  مي‌بَرند

⇜روزي دیگر "دل"  مي‌بُرند...!!

⇍یک روز "تنهاییت" را پر میکنند

⇠وقتي خوب "وابسته ات" کردند

⇠بھ جای اینکه  "درکت" کنند

⇚"ترکت"  مي‌کنند..!!💔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

امیدوارم صحبتم به تمام دوستانی که میخونن کمک کنه

به دوستم خیانت شد با اینکه در زیبایی و زنانگی بی نظیر بود خودش

اما عیب بزرگش اخلاق بدش بود دائم همسرش تحقیر میکرد بهش میگفت بی عرضه تنبل و.....

عکس زنه رو دیدم قیافش معمولی بود اما بسیار خوش اندام بود

خدا به همه آرامش عطا کنه 

علما و منتقدین نی نی سایتی 😏، من نظرات شخصیم برای تاپیک کاربرها مینویسم مخالفین ریپ نزنید با تچچچکر
2740

کوتاه صورت عادی فقط باسن پهن وکمر باریکی داشت فقط وفقط چون برا همسرم از لحاظ مالی کم هزینه وهم از لحاظ زمانی کم وقت میبرد همیشه میرفت سراغش یبار زنه گفت برو بمیر که شوهرت منو بیشتر دوست داره گفتم تو تا بگه الو سلام قرار میزارین ولی ادم جدید براش هزینه برداره 

خودم صورتم زیبا وبدون ایرادونچراله قدم خوبه  درکل بدن کشیده ای دارم ازبعد ازدواج کمی شکم وپهلو دارم که بخاطر قرص های ضدبارداری وبارداری پی درپی اونم میخوام بعدا عمل کنم ولی هیچ دلیلی برای خیانتش نمیتونه توجیحم کنه

لطفا لایک نکنید💗 تا اخربخون ،شیدای فاطمه(س) امروزی وشیکم خوشکل ونازم چشمام دریاییه.. ولی عاشق اهل بیتم عشقم دلیل داره بخون تا بدونی چرا نور امیدم هستن بخصوص حضرت فاطمه توسخت ترین شرایطم آب رو اتیش بودن.👈👈👈یکی بهم یه حرف ناحق زدبدجوردلم شکست گفتم به من نگفتی به حضرت فاطمه گفتی خودش جوابتوبده یه هفته بعدسرنماز با دل شکسته درقران باز کردم میدونی چی اومد نوشته بود:کسانی راکه به مریم تهمت ناروا زدن را به سزای عملشان میرسانیم...(اسمم مریمه)دوروز بعد اون ادم با گریه والتماس زنگ زد وحلالیت خواست گفت پاکیت بهم ثابت شد به ناحق اون حرف وزدم حلالم کن که تمام زندگیم داره از هم میپاشه.این فقط یه نمونه از بزرگی خدا وقران واهل بیته که تو زندگیم دیدم,💖💖💖

خودش بی ایراد نیست ازنظرم خیانت ربطی به کوتاهی زن نداره ذات بیشتر مردا خرابه

لطفا لایک نکنید💗 تا اخربخون ،شیدای فاطمه(س) امروزی وشیکم خوشکل ونازم چشمام دریاییه.. ولی عاشق اهل بیتم عشقم دلیل داره بخون تا بدونی چرا نور امیدم هستن بخصوص حضرت فاطمه توسخت ترین شرایطم آب رو اتیش بودن.👈👈👈یکی بهم یه حرف ناحق زدبدجوردلم شکست گفتم به من نگفتی به حضرت فاطمه گفتی خودش جوابتوبده یه هفته بعدسرنماز با دل شکسته درقران باز کردم میدونی چی اومد نوشته بود:کسانی راکه به مریم تهمت ناروا زدن را به سزای عملشان میرسانیم...(اسمم مریمه)دوروز بعد اون ادم با گریه والتماس زنگ زد وحلالیت خواست گفت پاکیت بهم ثابت شد به ناحق اون حرف وزدم حلالم کن که تمام زندگیم داره از هم میپاشه.این فقط یه نمونه از بزرگی خدا وقران واهل بیته که تو زندگیم دیدم,💖💖💖
دوستتون اندامشون چطور بود ؟

متوسط

ولی من همیشه میگفتم اون زن به شوهر تو حس قدرت میداده (چتهاشون نشونم داد) حس با ارزش بودن حس به درد بخور بودن...

چیزی که اون برعکسش عمل میکرد

علما و منتقدین نی نی سایتی 😏، من نظرات شخصیم برای تاپیک کاربرها مینویسم مخالفین ریپ نزنید با تچچچکر
کوتاه صورت عادی فقط باسن پهن وکمر باریکی داشت فقط وفقط چون برا همسرم از لحاظ مالی کم هزینه وهم از لح ...

الان زندگیت درست شده؟

با حرف زنه یاد اون جمله معروف اینستا افتادم

"هول ها باعث شدن خرابها حس پرنسس بودن بهشون دست بده👎"

کوتاه صورت عادی فقط باسن پهن وکمر باریکی داشت فقط وفقط چون برا همسرم از لحاظ مالی کم هزینه وهم از لح ...

درسته هیچ دلیلی برای خیانت ندارن 

شما اندامتون از اون زنه بهتره؟

اگر اذیت میشین ج ندین جانم

2706