2733
2734
عنوان

فقط کسایی ک خیانت دیدن داخل شن

| مشاهده متن کامل بحث + 510 بازدید | 52 پست

مطلقه بودن همشون از من و شوهرم بزرگتر بودن سنشون ۳۵ تا ۴۰ یکیشون گندمی بود و با هیکل یه زن پنجاه ساله خیلی چاق نبود جاافتاده بود هیکلش موهای قهوه ای و صورتش شکسته بود با لبای سیاه شغلشه پرستار بود 

اون یکی یه زن سفید حدود ۴۰ سال ریزه میزه و تپل قدش کوتاه بود قیافه ی به شدت ساده و شکسته ای داشت موهاش قهوه ای روشن بود صدای خوبی داشت تو کار گویندگی بود

اون یکی ام ۳۰وخورده ای بود خیلی چاق و سفید بود چشمای درشت و بیرون اومده ای داشت موهای قهوه ای 

احساساتمو نمیتونم پنهان کنم واسه همین بهم میگن بی سیاست ولی من خودمم بدون ادا بدون تظاهر بدون دورویی 
چیشد 

خلاصه میگم 

۶ سال زندگی 

نگاع چپ ب کسی نکردم 

۱ سال تمام شوهرم بم بی توجه بود هیچ جا منو نمی‌برد و... 

ب اصرار رفیقم گول خوردم رفتم بیرون فقط گفتم یه دوره 

طرف اینقد اصرار کرد ک قبول کردم 

اینقد محبت کرد اینقد کمبود داشتم... ک دل بستم 

اون از هیچ نظر از شوهرم سر نبود 

همش باهاش بودم میگفتم کاش شوهرم اینقد خوب بود 

شوهرم خوب شد بعد از اینک خیانت رو فهمیدا

اما دیگ دیر بود 🙃 

خیلی خلاصه بود 

با یاداوریش قلبم درد میگیره 

یادمه ۱ سال زیر شکم درد داشتم شوهرم منو دکتر نبود بخاطر بی‌پولی 

اما اون ک غریبه بود یه لحظه زیر شکممو نگه داشتم ب زور منو برد دکتر 

دکتر فک کرد شوهرمه گف عفونت و.. کلی خجالت کشیدم ک صداش کرده گفته اما اون اصلا ب روی خودشم نیاورد 

بعد از اونم هرگز با کسی خیانت نکردم و چشمم طرف کسی نرف شوهرمم میدونس مقصره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

الان زندگیت درست شده؟ با حرف زنه یاد اون جمله معروف اینستا افتادم "هول ها باعث شدن خرابها حس ...

ببین درکل شوهرم خوبه محبت کردن  خرج کردن  تلاش برای بالا بردن کیفیت زندگی وحمایتم در برابر خانوادش.ولی نمیدونم چرا این کارو کرد بارها دوباره بهم رجوع کردن و من مچشونو گرفتم وبه غلط کردن افتادن دختره میگفت شوهرت ولم نمیکنه ولی بعد ازدواج دختره تمام خطهاشو عوض کرد حالا اگه شوهرم مقصر بود شماره ای که بقول خودش فقط شوهروخواهرش داشتنش شوهرمن از کجا گیرش اورد 

لطفا لایک نکنید💗 تا اخربخون ،شیدای فاطمه(س) امروزی وشیکم خوشکل ونازم چشمام دریاییه.. ولی عاشق اهل بیتم عشقم دلیل داره بخون تا بدونی چرا نور امیدم هستن بخصوص حضرت فاطمه توسخت ترین شرایطم آب رو اتیش بودن.👈👈👈یکی بهم یه حرف ناحق زدبدجوردلم شکست گفتم به من نگفتی به حضرت فاطمه گفتی خودش جوابتوبده یه هفته بعدسرنماز با دل شکسته درقران باز کردم میدونی چی اومد نوشته بود:کسانی راکه به مریم تهمت ناروا زدن را به سزای عملشان میرسانیم...(اسمم مریمه)دوروز بعد اون ادم با گریه والتماس زنگ زد وحلالیت خواست گفت پاکیت بهم ثابت شد به ناحق اون حرف وزدم حلالم کن که تمام زندگیم داره از هم میپاشه.این فقط یه نمونه از بزرگی خدا وقران واهل بیته که تو زندگیم دیدم,💖💖💖
!!!ب همسرتون؟ چرا واقعا؟!

گفتم بالا تر بخون

فقط توجه و عشقی ک بم میداد 

وگرنه شوهرم خوشگل تر و..‌ بود 

توی ۶ سال شوهرم یه سال بد بود ک درست شد اما دیگ قلب من وابستش شد ... دیگ دیر شد 

یادمه سرما خورده بودم شوهرم لیوانشو جدا کرد اما اون نفسامو نفس می‌کشید... 

من گول خوردم چون اینم عوض شد بیخیال

2731
ببین درکل شوهرم خوبه محبت کردن  خرج کردن  تلاش برای بالا بردن کیفیت زندگی وحمایتم در برابر ...

بله درسته

خدا روشکر شرش کم شده

شماره همسرت نمیشه عوض کنی ؟ 

علما و منتقدین نی نی سایتی 😏، من نظرات شخصیم برای تاپیک کاربرها مینویسم مخالفین ریپ نزنید با تچچچکر
الان زندگیت درست شده؟ با حرف زنه یاد اون جمله معروف اینستا افتادم "هول ها باعث شدن خرابها حس ...

امضاموبخون مربوط به اونه چون خودش بچه وشوهر خوب داشت نمیدونست چطور پیش شوهرم کارشو توجیح کنه که زن کثیفی نیست بهم یه تهمت خیلی بدزدمنی که ازگل پاکترم منی که برای بار صدم متوجه خیانتشون شدم وشکستم من نمیدونستم این حرف این زده 

لطفا لایک نکنید💗 تا اخربخون ،شیدای فاطمه(س) امروزی وشیکم خوشکل ونازم چشمام دریاییه.. ولی عاشق اهل بیتم عشقم دلیل داره بخون تا بدونی چرا نور امیدم هستن بخصوص حضرت فاطمه توسخت ترین شرایطم آب رو اتیش بودن.👈👈👈یکی بهم یه حرف ناحق زدبدجوردلم شکست گفتم به من نگفتی به حضرت فاطمه گفتی خودش جوابتوبده یه هفته بعدسرنماز با دل شکسته درقران باز کردم میدونی چی اومد نوشته بود:کسانی راکه به مریم تهمت ناروا زدن را به سزای عملشان میرسانیم...(اسمم مریمه)دوروز بعد اون ادم با گریه والتماس زنگ زد وحلالیت خواست گفت پاکیت بهم ثابت شد به ناحق اون حرف وزدم حلالم کن که تمام زندگیم داره از هم میپاشه.این فقط یه نمونه از بزرگی خدا وقران واهل بیته که تو زندگیم دیدم,💖💖💖
بله درسته خدا روشکر شرش کم شده شماره همسرت نمیشه عوض کنی ؟ 

نه متاسفانه ببین کرم از دوتاشون ادم اگه درست باشه کنارهم تویه جزیره دورافتاده هم باشن خیانت نمیکنن هیچوقت شرش کم نمیشه باور کن مدتیه حسمیکنم دوباره باهمن البته درحد چت بخواو میتونم مطمعن شم ولی دیگه سپردم بخدام به رفیقم...من خواهرشو درجریان کاراش گذاشتم این سری بفهمم بزادراشومطلع میکنم پوستشو میکنن خانواده باابرویی هستن این دختره خیلی خودشو بالا وذرست میبینه

امضاموبخون مربوط به اونه چون خودش بچه وشوهر خوب داشت نمیدونست چطور پیش شوهرم کارشو توجیح کنه که زن ک ...

وای زنه شوهر داشته لعنت بهش 

اگه امکانش بود خط همسرت عوض کن بعدها دوباره سر و کله اش پیدا نشه اینا رو نمیشه شناخت ذات ندارن

علما و منتقدین نی نی سایتی 😏، من نظرات شخصیم برای تاپیک کاربرها مینویسم مخالفین ریپ نزنید با تچچچکر
نه متاسفانه ببین کرم از دوتاشون ادم اگه درست باشه کنارهم تویه جزیره دورافتاده هم باشن خیانت نمیکنن ه ...

خدا ازش نگذره

حالا یکی میگه پول نداشتم شوهر میخواستم بگو تو چرا آخه... (هرچند کار هیچ خائنی توجیح پذیر نیست)

وای زنه شوهر داشته لعنت بهش  اگه امکانش بود خط همسرت عوض کن بعدها دوباره سر و کله اش پیدا نشه ...

شوهر ویه بچه ۴ساله از سال ۸۸ سایش تو زندگیمه خدا ادبش کنه  .اصلا امکان نداره اینا دوتاشون کرم دارن اینسری به یگانگی خدا چنان بلایی سرشون میارم تاعمر دارن یادشون نره برا همین میترسم مطمعن شم دوباره باهمن

اوایل انتظار داشت شوهرم طلاقم بده اونو بگیره

شوهر ویه بچه ۴ساله از سال ۸۸ سایش تو زندگیمه خدا ادبش کنه  .اصلا امکان نداره اینا دوتاشون کرم د ...

امضاتو خوندم چه قلب پاکی داری منم دعا کن حاجتم بگیرم

خوش به حالت خدا پشتته بسپار به خودش نفسشون میگیره...

راستی موهای لخت وبلند اون کثافت یکی از خوصوصیاتشبود که شوهرم مثلا عاشقش بود ادام ومپهاششوهرم باسن بزرگ دوست داره😒😒😒

2706