2752
2734
عنوان

فقط کسایی ک خیانت دیدن داخل شن

| مشاهده متن کامل بحث + 528 بازدید | 52 پست
از چیش تریف میکرد اخه عجبا اه

از اندام بی نظیرش😒😒😒😒ندید بدید فقط چون باسن گوشتی وپهنی داشت وکمرش به نصبت باسنش باریک بود

لطفا لایک نکنید💗 تا اخربخون ،شیدای فاطمه(س) امروزی وشیکم خوشکل ونازم چشمام دریاییه.. ولی عاشق اهل بیتم عشقم دلیل داره بخون تا بدونی چرا نور امیدم هستن بخصوص حضرت فاطمه توسخت ترین شرایطم آب رو اتیش بودن.👈👈👈یکی بهم یه حرف ناحق زدبدجوردلم شکست گفتم به من نگفتی به حضرت فاطمه گفتی خودش جوابتوبده یه هفته بعدسرنماز با دل شکسته درقران باز کردم میدونی چی اومد نوشته بود:کسانی راکه به مریم تهمت ناروا زدن را به سزای عملشان میرسانیم...(اسمم مریمه)دوروز بعد اون ادم با گریه والتماس زنگ زد وحلالیت خواست گفت پاکیت بهم ثابت شد به ناحق اون حرف وزدم حلالم کن که تمام زندگیم داره از هم میپاشه.این فقط یه نمونه از بزرگی خدا وقران واهل بیته که تو زندگیم دیدم,💖💖💖
از چیش تریف میکرد اخه عجبا اه

از اندام بی نظیرش،😒😒😒😒

لطفا لایک نکنید💗 تا اخربخون ،شیدای فاطمه(س) امروزی وشیکم خوشکل ونازم چشمام دریاییه.. ولی عاشق اهل بیتم عشقم دلیل داره بخون تا بدونی چرا نور امیدم هستن بخصوص حضرت فاطمه توسخت ترین شرایطم آب رو اتیش بودن.👈👈👈یکی بهم یه حرف ناحق زدبدجوردلم شکست گفتم به من نگفتی به حضرت فاطمه گفتی خودش جوابتوبده یه هفته بعدسرنماز با دل شکسته درقران باز کردم میدونی چی اومد نوشته بود:کسانی راکه به مریم تهمت ناروا زدن را به سزای عملشان میرسانیم...(اسمم مریمه)دوروز بعد اون ادم با گریه والتماس زنگ زد وحلالیت خواست گفت پاکیت بهم ثابت شد به ناحق اون حرف وزدم حلالم کن که تمام زندگیم داره از هم میپاشه.این فقط یه نمونه از بزرگی خدا وقران واهل بیته که تو زندگیم دیدم,💖💖💖

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چی میگف مثلا ک حس قدرت میداد عزیزم

یهو وسط تاپیکت رفتی فکر کردم از چتهای ما دلخور شدی 😅

مثلا همسر دوستم ماشین شوهر اون خراب خانم درست کرده بود این با یه آب و تابی تعریف کرده بود ازش انگار آپلو هوا کرده

یا دوستم یه کرم پودر خریده بود یک میلیون و خرده ای این لجن تو کشو دیده بود بعد عکسش گرفته بود رفته بود قیمت کرده بود.... براش نوشته بود حیف نیست مرد شریفی مثل تو زحمت بکشه بعد زنش کرم پودر میلیونی بزنه و به دروغ به تو بگه صد تومن خریدم

توخیلی نجیبی تو خیلی مردی که حرفای زنت باور میکنی کدوم مردی مثل تو زنشو نحمل میکنه وووووو کلی زرزر

علما و منتقدین نی نی سایتی 😏، من نظرات شخصیم برای تاپیک کاربرها مینویسم مخالفین ریپ نزنید با تچچچکر
متوجهم چی میگی  اخرش چیشد شوهرت چجوری فهمید واکنشش چی بود

همه چی لو رف 

اول منو گذاشت رف اما برگشت سفت و سخت جنگید ک اونو از چشام بندازه

دیگ هم مث قبل بد نشد 

یه جوری شده شوهرم هرکسی آرزوی داشتن همچین شوهری رو داره 

اما... لعنت ب قلبم...