2733
2734
عنوان

فقط کسایی ک خیانت دیدن داخل شن

| مشاهده متن کامل بحث + 528 بازدید | 52 پست
امیدوارم صحبتم به تمام دوستانی که میخونن کمک کنه به دوستم خیانت شد با اینکه در زیبایی و زنانگی بی ن ...

رفتار منم مثل دوستتونه ،با این پیام بدنم لرزید🥹

فقط 2 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💙💙💙
رفتار منم مثل دوستتونه ،با این پیام بدنم لرزید🥹

بهش هشدار بده

امیدوارم هیچ خانومی تجربه نکنه

علما و منتقدین نی نی سایتی 😏، من نظرات شخصیم برای تاپیک کاربرها مینویسم مخالفین ریپ نزنید با تچچچکر

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بهش هشدار بده امیدوارم هیچ خانومی تجربه نکنه

شوهرم خیانت نکرده ولی من خیلی تحقیرش میکنم همش ازش ایراد میگیرم با اینکه ایراد خاصی نداره دست خودمم نیس😔

شرایط و اخلاقیات شوهرم آرزوی خیلیاست من خیلی اذیتش میکنم کاش درست شم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💙💙💙
شوهرم خیانت نکرده ولی من خیلی تحقیرش میکنم همش ازش ایراد میگیرم با اینکه ایراد خاصی نداره دست خودمم ...

نکن بخدا قسم خراب زیاده با دو تا جمله خدای نکرده حس خوب بهش میدن بعدش دیگه پشیمونی فایده نداره

ببین دوست من پیش من به همسرش گفت برو با اون کله کچلت کی تو رو آدم حساب میکنه الاغ و.... خدا شاهده من کپ کردم

علما و منتقدین نی نی سایتی 😏، من نظرات شخصیم برای تاپیک کاربرها مینویسم مخالفین ریپ نزنید با تچچچکر
درسته هیچ دلیلی برای خیانت ندارن  شما اندامتون از اون زنه بهتره؟ اگر اذیت میشین ج ندین جانم

من قدم بلنده اون کوتاه اون کمرش بلند وپاهای کوتاه گوشتی من قبل ازدواج کمر بارک وران پهن داشتم ولی بعد ازدواج شکم وپهلوهام بزرگ شد رون هام اب شدن ولی تو لباس اصلامشخص نیست.شوهرم تو چت هاشون فقط از اندامش تعریف میکرد اون مجرد بود😔من سه تا بچه عین فرشته پشت سرهم دنیا اوردم ولی بنظرم اندام همش حرف وتوجیه چون این دوتا حتی زمان دوستی ما وعقد ما باهم کانکت میشدن اونموقع که ایرادنداشتم 

لطفا لایک نکنید💗 تا اخربخون ،شیدای فاطمه(س) امروزی وشیکم خوشکل ونازم چشمام دریاییه.. ولی عاشق اهل بیتم عشقم دلیل داره بخون تا بدونی چرا نور امیدم هستن بخصوص حضرت فاطمه توسخت ترین شرایطم آب رو اتیش بودن.👈👈👈یکی بهم یه حرف ناحق زدبدجوردلم شکست گفتم به من نگفتی به حضرت فاطمه گفتی خودش جوابتوبده یه هفته بعدسرنماز با دل شکسته درقران باز کردم میدونی چی اومد نوشته بود:کسانی راکه به مریم تهمت ناروا زدن را به سزای عملشان میرسانیم...(اسمم مریمه)دوروز بعد اون ادم با گریه والتماس زنگ زد وحلالیت خواست گفت پاکیت بهم ثابت شد به ناحق اون حرف وزدم حلالم کن که تمام زندگیم داره از هم میپاشه.این فقط یه نمونه از بزرگی خدا وقران واهل بیته که تو زندگیم دیدم,💖💖💖
نکن بخدا قسم خراب زیاده با دو تا جمله خدای نکرده حس خوب بهش میدن بعدش دیگه پشیمونی فایده نداره ...

خودمم میدونم کارم اشتباهه ولی چ کنم

سعی مو میکنم دیگ اینکارو نکنم 😩

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💙💙💙
درسته هیچ دلیلی برای خیانت ندارن  شما اندامتون از اون زنه بهتره؟ اگر اذیت میشین ج ندین جانم

درکل اون اندامش قشنگ تر بودالبتهاز بعد ازدواجمون 

لطفا لایک نکنید💗 تا اخربخون ،شیدای فاطمه(س) امروزی وشیکم خوشکل ونازم چشمام دریاییه.. ولی عاشق اهل بیتم عشقم دلیل داره بخون تا بدونی چرا نور امیدم هستن بخصوص حضرت فاطمه توسخت ترین شرایطم آب رو اتیش بودن.👈👈👈یکی بهم یه حرف ناحق زدبدجوردلم شکست گفتم به من نگفتی به حضرت فاطمه گفتی خودش جوابتوبده یه هفته بعدسرنماز با دل شکسته درقران باز کردم میدونی چی اومد نوشته بود:کسانی راکه به مریم تهمت ناروا زدن را به سزای عملشان میرسانیم...(اسمم مریمه)دوروز بعد اون ادم با گریه والتماس زنگ زد وحلالیت خواست گفت پاکیت بهم ثابت شد به ناحق اون حرف وزدم حلالم کن که تمام زندگیم داره از هم میپاشه.این فقط یه نمونه از بزرگی خدا وقران واهل بیته که تو زندگیم دیدم,💖💖💖
امضاتو خوندم چه قلب پاکی داری منم دعا کن حاجتم بگیرم خوش به حالت خدا پشتته بسپار به خودش نفسشون میگ ...

ممنونم که به دردم توجه کردی هرثانیه بخاطر خیانتشون قلبم تیر میکشه.انشالله هرحاجت خیری که داری خدا تورو بهش برسون به حق دل بی قرار رقیه

,یه چیزی بگم اول عذرخواهی کنم چون حرفم قشنگ ومودبانه نیست باورکن عکس جای خصوصیشو دیدم بحدی زشت بود درتمام عمرم همچین چیز زشت وزمخت بدشکلی ندیده بودم بقیه جاهاش افتضاح بود برعکس من......... حالا اگه بحث ایراد اندامی بود مطمعنن بایدشوهرم سمتش نمیرفت چون مال من....... پس بحث تفاوت وبهتر بودن نیست بحث تنوع طلبی هیجان اون کار دزدکی وذات کثیف دوراز وجدان اکثر مردهاست

قربونت برم ببخش اگه ناخواستع ناراحتت کردم

نه عزیزم چرا از شما ناراحت بشم فداتشم براتون حتما سواله که مردا خیانت میکنن آیا ایراد ظاهری یا رفتاری یا کمبودی از طرف خانمش بوده من میگم اصلا این چیزو قبول ندارم من دردم اینه که هیچ انسانی کامل نیست من صورتم اسکلت بدنم وبعضی چیزهای دیگم نسبت به اون خیلی قشنگتر بودمهمترازهمه نجابتم ولی اون خیلی زشتی ها داشت علاوه براون خوبی های ظاهریش پس اگه نقص من نقصه اونم نقص داشت اگه مرد،مرد باشه بیاد نقص های زن پاک خودشوبرطرف کنه.کمکم میکردوقت کنم می رفتم باشگاه 

2706