2733
2739

خانما من از پودر و قرص اشتهاآور زیادی استفاده کردم یا بکوب میخابیدم یا گشنم نمیشد ی چیزی میخام خیلی زود فقط چاقم کنه حداقل ۷ کیلو اینا

یک عدد قانون جذبی ام...سوالی داشتی بپرس...مخالف بودی ریپ نزن♡
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من قرص گین آپ خوردم حدود ۱۰ کیلو رفت روم

توروخداااا ؟؟؟از کجا خریدی قیمتش چند بود 

من اصلا چاق نمیشم خسته شدم

2731
منم لاغرم چهل سالم شده تموم سالهای عمرم دنبال چاق شدن بودم هر پودرو قرصی رو امتحان کردم چاق شدم بعدا ...

واقعا نمیدونم چرا میگن چاقی بده من فقط میخام توپر شم حداقل لباسا تنم قشنگ باشن

توروخداااا ؟؟؟از کجا خریدی قیمتش چند بود  من اصلا چاق نمیشم خسته شدم

از یک ماما ۲۰۰ تومن بود قیمتی ببین بعد ده روز معلومه تغییر کردی قشنگ سر ۲۲ ۲۳ روز راااحت ۸کیلو رو گرفتی

لطفن بهم نگیدتازه وارد😉😉چون کاربری اصلیم معلق 😵‍💫😵‍💫😵‍💫😵‍💫و اینکه خیلی وقته نی نی سایتی هستم😊☺️☺️
2740

رژیم چاقی بگیر...تعداد وعده هاتو ببر بالا ولی لازم‌نیست هروعده زیاد بخوری...یه ماهه اضافه میکنی...توی برنامت حتما سیب زمینی ابپز داشته باش...صبحونع توش یدونه تخم مرغ ابپز بخور...بعد میان وعده مثلا بادوم زمینی یه مشت بخور...یا معجونی چیزی درست کن...بعد ناهار...بعد ناهارم یه سیب زمینی آبپز بخور...بعدش دوباره یه مشت بادوم زمینی...و شام....میوه فراموشت نشه...اگه واست مهم نیست ک حتما سالم باشه من صبحونع سوسیسم سرخ میکردم و میخوردم...سیب زمینی سرخ کراپده هم زیاد میخوردم

من ابنجوری ۷ ۸ کیلو اضافه کردم

از یک ماما ۲۰۰ تومن بود قیمتی ببین بعد ده روز معلومه تغییر کردی قشنگ سر ۲۲ ۲۳ روز راااحت ۸کیلو رو گر ...

میترسم برم بگیرم فرق داشته باشن روم اثر نزاره وای یعنی میشه ۲۰ روزه چاق شممم خدایا

میترسم برم بگیرم فرق داشته باشن روم اثر نزاره وای یعنی میشه ۲۰ روزه چاق شممم خدایا

اره منم خسته شده بودم بقران گفتم جهنم وضرر بزار بخورم ..ینی ب هر راهی میزدم چاق نمیشدم ...اصلش زیر قوطی برجسته هک شده اسمش ...من همش بین۳۷تا۴۲ میچرخیدم دگ ازخودم بیزاربودم

لطفن بهم نگیدتازه وارد😉😉چون کاربری اصلیم معلق 😵‍💫😵‍💫😵‍💫😵‍💫و اینکه خیلی وقته نی نی سایتی هستم😊☺️☺️
رژیم چاقی بگیر...تعداد وعده هاتو ببر بالا ولی لازم‌نیست هروعده زیاد بخوری...یه ماهه اضافه میکنی...تو ...

عزیزم مشکل منم اینه که اصلا نمیتونم بخورم یعنی اصلاااا مگه اینکه معدم درد بگیره غذا بخورم مثلا همین امروز ۱۲ یکم هندونه خوردم با نون تا الان گشنه بودم که یکم برنج ریختم تو پیش دستی اونم نمیتونم بخورم اصلا :(

اره منم خسته شده بودم بقران گفتم جهنم وضرر بزار بخورم ..ینی ب هر راهی میزدم چاق نمیشدم ...اصلش زیر ق ...

عع مرسی از راهنمایی حتما توجه میکنم ب قوطی 

تو چقد منیییی دقیقا منم رو همین وزنم آخرین بار ک رفت بالا ۴۵ کیلو شده بودم دیگه اخررررش 

خوب میشه بگی برای رسیدن به خواسته مون چیکار باید بکنیم که واقع نتیجه بده مثلا همین چاق شدن 

عزیزم اگه اشکالی نداره درخواست بدم قبول کن اونجا تا شب برات قشنگ توضیح میدم

2706