2733
2734
عنوان

بهترین وبهترین چاق کننده‌ای که میشناسین؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 119 بازدید | 22 پست
عع مرسی از راهنمایی حتما توجه میکنم ب قوطی  تو چقد منیییی دقیقا منم رو همین وزنم آخرین بار ک ر ...

ای بابا اره عکس پرچم ترکیس چیه اونم هست هک شده ...ببین یروز کامل گرسنه بودم نمیتونستم بخورم الان سیرمونی ندارم ۵۴میشم

لطفن بهم نگیدتازه وارد😉😉چون کاربری اصلیم معلق 😵‍💫😵‍💫😵‍💫😵‍💫و اینکه خیلی وقته نی نی سایتی هستم😊☺️☺️
عزیزم مشکل منم اینه که اصلا نمیتونم بخورم یعنی اصلاااا مگه اینکه معدم درد بگیره غذا بخورم مثلا همین ...

میفهمم منم مثل تو بودم...مامانم میگف انقدر نخوردی معدت کوجیک شده😂ولی به زوووور خوردم دیگه...اون دوستمونم گفت قرص گین آپ مصرف کرده...من پودرشو مصرف میکردم هیچ نتیجه ای نگرفتم...ولی خب قرصشو امتحان کن...اشتهاتم ب مرور باز میشه کنارش وعده هاتو درست کن...ایشالا موفق باشی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ای بابا اره عکس پرچم ترکیس چیه اونم هست هک شده ...ببین یروز کامل گرسنه بودم نمیتونستم بخورم الان سیر ...

فدای تووووو حتما فردا میخرم ایشالا که تا ۶۰ کیلو برم

یک عدد قانون جذبی ام...سوالی داشتی بپرس...مخالف بودی ریپ نزن♡
میفهمم منم مثل تو بودم...مامانم میگف انقدر نخوردی معدت کوجیک شده😂ولی به زوووور خوردم دیگه...اون دوس ...

اره دقیقا مامان منم میگه خاک تو سرت معدت کوچیک شده ی روز زخم معده میگیری 

همچنین عزیزمممم♡♡

من قرص سپروهپتادین خوردم خیلی اشتهام باز شد ولی یدونه رو باید چار قسمت کنی یا دو قسمت چون تاثیرش زیاده روز اول من یدونه کامل خوردم اشتهام زیاد شد غذا چند تا بشقاب خوردم حواسم به معده بدختم نبود که کوچیکه انقد غذا جا نمیشه دیگه معده درد شدم 

فدای تووووو حتما فردا میخرم ایشالا که تا ۶۰ کیلو برم

انشاالله عزیزم ولی بازم تحقیق کن بمن گفتن عوارض داره اما حقیقتا برام مهم نبست فقط مهم بود چاقی تجربه کنم تاحالا عوارضیم ندیدم البته

لطفن بهم نگیدتازه وارد😉😉چون کاربری اصلیم معلق 😵‍💫😵‍💫😵‍💫😵‍💫و اینکه خیلی وقته نی نی سایتی هستم😊☺️☺️
من قرص سپروهپتادین خوردم خیلی اشتهام باز شد ولی یدونه رو باید چار قسمت کنی یا دو قسمت چون تاثیرش زیا ...

خواهر اینم امتحان کردم تازه کاملشو مینداختم اصلا چاق نکرد هیچ بعد ی مدت بازم بعد انداختنش دلم غذا نمیخاست 

نمیدونم چ دردی دارم