2737
2734
عنوان

ولی من دوست دارم که برگردی...

104 بازدید | 22 پست

دلتنگ روزاییم که خیلی باهم راحت بودیم...

دلتنگ وقتایی که خیلی باهم وقت میگذروندیم..

همیشه میدونستم ی جایی تموم میشه ها...

میدونستم تو دوستم نداری...

ولی همیشه ی امید ته دلم بود...

حالا دیگه تموم شدی..

با غم توی دلم کنار اومدم...

ولی وقتی به این فکر میکنم که دوست داشتم چه چیزایی و کنارت دوست داشتم تجربه کنم...

احساس میکنم ی بخشی از گذشته و اینده ی با تورو بدجور از دست دادم قشنگم :)

چرا جدا شدین

دلم یه نارنگی پوست پوست شده ست هندونه سفیده،دلم چای سرد شده ست،ته دیگ سوخته ست،خورشت ته گرفته ست،دلم خرمالوی نارسه، لیمو شیرین تلخه،دلم ذوق کور شده ست،نمره ۹.۷۵عه دلم کفش سفید مورد علاقه گلی مه که گِلی شده دلم غروب جمعه ست... انگار بالش ندارم،انگار پیتزام سس نداره،انگار سیب زمینی سرخ کردم نمک نداره،انگار نور خورشید اتاقمو نمیگیره،انگار نوار کاستم رو دستگاه نمیخونه،انگار بهار نارنجام بو نمیدن انگار هدفون ام روشن میشه ولی صدایی ازش در نمیاد انگار نقاشیم رنگ نداره....
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دوستم نداشت خب :)

خب پس چرا باهات تو رابطه بود ک دوست نداشت؟

دلم یه نارنگی پوست پوست شده ست هندونه سفیده،دلم چای سرد شده ست،ته دیگ سوخته ست،خورشت ته گرفته ست،دلم خرمالوی نارسه، لیمو شیرین تلخه،دلم ذوق کور شده ست،نمره ۹.۷۵عه دلم کفش سفید مورد علاقه گلی مه که گِلی شده دلم غروب جمعه ست... انگار بالش ندارم،انگار پیتزام سس نداره،انگار سیب زمینی سرخ کردم نمک نداره،انگار نور خورشید اتاقمو نمیگیره،انگار نوار کاستم رو دستگاه نمیخونه،انگار بهار نارنجام بو نمیدن انگار هدفون ام روشن میشه ولی صدایی ازش در نمیاد انگار نقاشیم رنگ نداره....
2731
2738
چقدر امضات قشنگه :)

اهوم😓

کاشکی میشد ی کاری کرد.. کاش میشد ی جور دیگه ای رقم بخوره... چه شبایی که گریه نکردم... چه روزایی ک ...

كاري نميشه كرد و اينكه درد زيرپاگذاشتن غرور خيلي زياد قلبو ميسوزونه

ﺁﺯﺭﺩﻩ ﺗَﺮﻡ ﮔﺮﭼﻪ ﮐﻢ ﺁﺯﺍﺭ ﺗَﺮﻡ!)
اهوم😓

واقعا نمیدونم..

بعضی وقتا انگار دوسم داشت بعضی وقتا انگار نداشت..

باهام از اینده حرف میزد ولی خب...

نمیدونم چرا..

من میگم کاشکی اونم عاشقم بود :)

اینهمه ادم..

چرا عشق ی طرفش نصیب من شد؟ :)

كاري نميشه كرد و اينكه درد زيرپاگذاشتن غرور خيلي زياد قلبو ميسوزونه

باتمام وجودم دلتنگ کسی هستم که...

نه میتوان او راداشت. ..

نه میتوان اوراخواست...

تنها وتنها فقط میشود...

برای او سخت دلتنگ شد...

واقعا نمیدونم.. بعضی وقتا انگار دوسم داشت بعضی وقتا انگار نداشت.. باهام از اینده حرف میزد ولی خب.. ...

منم با خودم میگم این رفتاری ک داشت ب نظرم دوسم داشت

ولی باز میگم نه اون یکی رفتارش مشخص بود دوسم نداشت

متوجه شدم با یکی چت داشت و چند روزی یا بیشتر باهم در ارتباط بودن،،،چند بار خواستم ازش جدا شم خیلی بی تابی میکرد 

حالش بد بود 

خب پس چراااااا،چرا بهم خیانت کرد 

البته دست خودش نیست ذات اش اینه 

چشم و دل سیر نبود

2706