2733
2734
عنوان

ولی من دوست دارم که برگردی...

| مشاهده متن کامل بحث + 105 بازدید | 22 پست

چند وقته کات کردین؟

رو به بهبود نیستی ؟

دلم یه نارنگی پوست پوست شده ست هندونه سفیده،دلم چای سرد شده ست،ته دیگ سوخته ست،خورشت ته گرفته ست،دلم خرمالوی نارسه، لیمو شیرین تلخه،دلم ذوق کور شده ست،نمره ۹.۷۵عه دلم کفش سفید مورد علاقه گلی مه که گِلی شده دلم غروب جمعه ست... انگار بالش ندارم،انگار پیتزام سس نداره،انگار سیب زمینی سرخ کردم نمک نداره،انگار نور خورشید اتاقمو نمیگیره،انگار نوار کاستم رو دستگاه نمیخونه،انگار بهار نارنجام بو نمیدن انگار هدفون ام روشن میشه ولی صدایی ازش در نمیاد انگار نقاشیم رنگ نداره....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم با خودم میگم این رفتاری ک داشت ب نظرم دوسم داشت ولی باز میگم نه اون یکی رفتارش مشخص بود دوسم ند ...

من نمیدونم اون چطوریه...

انقدر دورش شلوغه که حتی یاد منم نمیوفته :)

کاشکی فردا صب از خواب بیدار شم ببینم پیام داده...

بعضی وقتا انقدر دلتنگش میشم بعد ۲ماه گریه میکنم براش...

اون اولا شبا از خواب بیدار میشدم گریه میکردم از خواب میپریدم...

کاش میشد جور دیگه ای میشد :)

چند وقته کات کردین؟ رو به بهبود نیستی ؟

ما دورو بر ۲ ماه سرد شدیم...

بعد ۲ ۳ هفتس کات کردیم...

من که بهبود پیدا کردم الان فقط چند روزی ی بار اینطوری میشم...

خیلی بهترم به زندگی عادیم برگشتم...

دیگه اون حالت قبلم دارع بهتر میشه...

اولا پانیک میشدم الان خیلی خوب شده...

2731
من نمیدونم اون چطوریه... انقدر دورش شلوغه که حتی یاد منم نمیوفته :) کاشکی فردا صب از خواب بیدار شم ...

منم ۴۹ روزه ک جدا شدم ازش 

اما خداروشکر خوبم،،صبحا ک بیدار میشم گوشیمو چک میکنم 

هی پیج شو چک میکنم 

ولی هر شب به چند دقیقه اشک میریزم

اما خداروشکر روزا خوبم 

گاهی اگه درگیر شم روزاشم گریه ام میگیره 

فک میکنم اگه سرمو گرم کاری کنم خوب میشم

تلاش کن شاید خوب شدی 

دلم یه نارنگی پوست پوست شده ست هندونه سفیده،دلم چای سرد شده ست،ته دیگ سوخته ست،خورشت ته گرفته ست،دلم خرمالوی نارسه، لیمو شیرین تلخه،دلم ذوق کور شده ست،نمره ۹.۷۵عه دلم کفش سفید مورد علاقه گلی مه که گِلی شده دلم غروب جمعه ست... انگار بالش ندارم،انگار پیتزام سس نداره،انگار سیب زمینی سرخ کردم نمک نداره،انگار نور خورشید اتاقمو نمیگیره،انگار نوار کاستم رو دستگاه نمیخونه،انگار بهار نارنجام بو نمیدن انگار هدفون ام روشن میشه ولی صدایی ازش در نمیاد انگار نقاشیم رنگ نداره....
وقتی میبینم با بقیه حرف میزنه و من نمیتونم برم جلو قلبم تیکه تیکه میشه...🥲

|~|🍂وقتی دست از خواستنشون برداری
شروع به خواستنت میکنن

ﺁﺯﺭﺩﻩ ﺗَﺮﻡ ﮔﺮﭼﻪ ﮐﻢ ﺁﺯﺍﺭ ﺗَﺮﻡ!)
ما دورو بر ۲ ماه سرد شدیم... بعد ۲ ۳ هفتس کات کردیم... من که بهبود پیدا کردم الان فقط چند روزی ی ب ...

مث من

منم دارم خوب میشم

ولی شبا یه کوچولو گریه میکنم بعد میخوابم