2737
2739

•┈┈••••✾•🌿🌼🌿•✾•••┈┈•

✨﷽✨

▪️کار دیگری از دست این خادم بی‌دست‌وپا برمی‌آید؟

حالا که رسیده‌ام به بودنت...

حالا که صاحبِ روزگارم شده‌ای!

حالا که آرزوی شیخ‌الائمه، سهم من شده است...

کاش بتوانم «صادقانه» خدمتگزارت باشم... 🤲

🏴 ایام شهادت امام صادق علیه‌السلام، تسلیت باد🖤

🦋✿ الـٰلّهُمَ؏َجــِّلِ‌لوَلــیِّڪَ‌اَلْفــَرَجْ ✿🦋

🌼 الّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ و عَجّل فَرَجَهم 🌼 ‌ لطفا آقایون لایک نکنن یا تو تاپیک هام پست نذارن 

اللهم صل علی محمد و آل محمد نثار روح آقا امام جعفر صادق علیه السلام

بر روح تمام شیعیان تیغ زدند😓بر مردترین مرد جهان تیغ زدند😓 خورشید به سینه ،ماه برسر میزد،😓انگار به فرق آسمان تیغ زدند،😭😭😭
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم من ختم ۱۴۰۰۰ صلوات گذاشتم به نیت حاجت رواییتون و هدیه به اقا امام ششم

۶۵۰۰ از این تعداد مونده 

هرکسی خواست توی ختم شرکت کنه تعداد صلوات رو اعلام کنه و باید تا قبل از اذان مغرب فردا فرستاده بشه

2742

امام صادق خیلی عالم بودن و دانشمند😭

🇮🇷 🇵🇸 Free Palestine 🇵🇸 🇮🇷گویند علی می‌زده صد وصله به کفشش💔 ای کاش دل خسته ما کفش علی بود🕊️      شهدا میشه برادر نداشته من باشید؟💙.         کی این فراق تمام میشود مهدی(عج) جان؟!💛
عزیزم من ختم ۱۴۰۰۰ صلوات گذاشتم به نیت حاجت رواییتون و هدیه به اقا امام ششم ۶۵۰۰ از این تعداد مونده ...

۵۰۰ من میگم به نیت حاجت روا خودت و بقیه اعضا نی نی سایت التماس دعا 🤲🏻

من به دستهای خدا خیره شدم معجزه کرد.میشه برای ازدواجم تا آخر امسال دعا کنید🥰
امام صادق خیلی عالم بودن و دانشمند😭

آره... خیلی هم مهربون💚

🌼 الّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ و عَجّل فَرَجَهم 🌼 ‌ لطفا آقایون لایک نکنن یا تو تاپیک هام پست نذارن 

خواهش میکنم تاپیک قبلیم برام دعا کنید

لطفا اگر دیدین یک صلوات به نیت حاجت رواییم میفرستید؟  اَلسَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ وَ عَلَى الاَْرْواحِ الَّتى حَلَّتْ بِفِناَّئِکَ عَلَیْکَ مِنّى سَلامُ اللَّهِ (اَبَداً) ما بَقیتُ وَ بَقِىَ اللَّیْلُ وَ النَّهارُ وَ لاجَعَلَهُ اللَّهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّى لِزِیارَتِکُمْ
2740

به شماهم تسلیت میگم عزیزم🖤

با امضای من مشکل دارید هی حذف میکنید؟!😒با اون سایتتون اه😐 فقط اومدم بگم راه چاره واسه شپش قطره کیمیا هست سوال داشتید  تو یکی از تاپیکام بپرسید❤️

آبجی تاپیکتو باز کنم بچه هارو تگ کنم دیگه

فک وقتی بهت میگم ریپ نزن باز نمیکنم فک نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم» ..   امضام فقط برا بعضیا صدق می‌کنه به خودتون نگیرید من خیلیا تونو دوست دارم عزیزای دلم🩷🥹🍓 صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... ..  دختر ایرونی بی رنگ و ریا یه فرشته از نسل آریا ✨
آبجی تاپیکتو باز کنم بچه هارو تگ کنم دیگه

فداتشم چشم مرسی قربونت برمم

لطفا اگر دیدین یک صلوات به نیت حاجت رواییم میفرستید؟  اَلسَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ وَ عَلَى الاَْرْواحِ الَّتى حَلَّتْ بِفِناَّئِکَ عَلَیْکَ مِنّى سَلامُ اللَّهِ (اَبَداً) ما بَقیتُ وَ بَقِىَ اللَّیْلُ وَ النَّهارُ وَ لاجَعَلَهُ اللَّهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّى لِزِیارَتِکُمْ
فداتشم چشم مرسی قربونت برمم

عزیزدلمی نبودی خیلی دلم برات تنگ شده بود خداروشکر خوبی

فک وقتی بهت میگم ریپ نزن باز نمیکنم فک نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم» ..   امضام فقط برا بعضیا صدق می‌کنه به خودتون نگیرید من خیلیا تونو دوست دارم عزیزای دلم🩷🥹🍓 صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... ..  دختر ایرونی بی رنگ و ریا یه فرشته از نسل آریا ✨

چشم عزیزم💚 انشاءالله حاجت روا بشی🌿

منم تسلیت میگم.التماس دعای فرج  منم دعا کنید

انشاءالله عاقبت به خیر شی عزیزم🍀

2706