2737
2734
عنوان

قضاوت نمیشین

127 بازدید | 32 پست

یه عقیده‌ایی که دارین ولی حس میکنین بقیه مخالفشن و جایی بیانش نمیکنین چون میترسین بقیه حمله کنن و قضاوت میشینو بگین

مثلا دیدین الان کلی بیوتی بلاگر پسر داریم و همه دوسشون دارن؟! من باهاشون کنار نمیام اصلا نمیتونم ارایش کردن پسرارو درک کنم..

بدون توهین بگین🫶🏽

کسیم خواست قضاوت کنه این زیر خودم جوابشو میدم!

تو ذهن خودتون ازادین قضاوت کنین هرچقدر دلتون خواست!

منم خوشم نمیادو به دیگران هم مربوط نیس 

فک وقتی بهت میگم ریپ نزن باز نمیکنم فک نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم» ..   امضام فقط برا بعضیا صدق می‌کنه به خودتون نگیرید من خیلیا تونو دوست دارم عزیزای دلم🩷🥹🍓 صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... ..  دختر ایرونی بی رنگ و ریا یه فرشته از نسل آریا ✨

بگم بدون شک دعوا میشه

فقط چهار سوال ارزشمند در زندگی وجود داره چی مقدسه؟روح از چه چیزی درست شده؟چی ارزش داره براش زندگی کنی؟و چی ارزش داره براش بمیری؟و جواب همه این سوال ها یکیه فقط عشق🍀

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من بنظرم هر پوششی قابل احترامه اصلا یکی میخواد موهاشو رنگ کنه خط چشم و ارایش غلیظ و..

متاسفانه ولی دخترای خراب که من خودم دیدک این کارا رو میکنن

ناخداگاع مثلا منه مذهبی نمیتونم انجام بدم

فک وقتی بهت میگم ریپ نزن باز نمیکنم فک نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم» ..   امضام فقط برا بعضیا صدق می‌کنه به خودتون نگیرید من خیلیا تونو دوست دارم عزیزای دلم🩷🥹🍓 صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... ..  دختر ایرونی بی رنگ و ریا یه فرشته از نسل آریا ✨
2731

از ادمایی که ببش از حد عن روشنفکری رو در اوردن متنفرم..

الان درمورد نظرت راجب اون ها قضاوت کنیم ؟ خب تو یه نظری داری کسی نمیتونه تغییرش بده وهمینطور اوناهم یه طور سلیقه دارن که کسی اون هم نمیتونه تغییر بده

ازدواج زیر سن ۲۵سالگی مثل ترک مهمونی خاص ساعت ۸هست درحالی که مهمونای اصلی ساعت ۱۰ میان.  (مختص افراد کم سن که ازدواج رو مثل فیلم وسریال ها میبینن)

به اینکه حرف بقیه رو تایید بکنی تا پذیرفته بشی توی اون گروه میگن 

Group conformity 

این یه اطلاعات عمومی بود ربطی به چیزی که پرسیدی نداشت

اما نظر خودم

تا جایی که بتونم خودمو محدود میکنم در نظر دادن درباره چیزی که به من مربوط نمیشه

ینی مثلا اگر پسری آرایش میکنه و حالش خوبه به من ربطی نداره و سعی میکنم اینو خودم به خودم یادآوری کنم همش

Instagram📷me_in_netherlands 
2740

بعضی دخترا تو مدارس فاز همجنسگرایی برمیدارن دوستاشونو اذیت میکنن متنفرم 

مثلا چی در مورد عقاید دیگران میگن تو جامعه ؟ یا چی فکر میکنن در مورد شخص من؟

کلا برام اهمیتی نداره

نه عقاید دیگران نه نظر دیگران 

مریم خانم 💖 💞💖چو عقیقی به نگینی💍یارا تو همینی💖سوغات تویی که اینچنین شیرینی💖عشقیست اگر به سلطنت بنشینی💕تو که پیروز نبردی 💕 یارا تو چه کردی 💖 هر لحظه به دور هر دومان میگردی💞 جانیست که از عشق بدرآوردی💞صدساله بشی یارم❤ دوران خوشی یارم❤ از هر چه که میخواهم دارد همه چی یارم ❤ صد ساله بشی یارم ❤ افسانه بسیارم ❤ آزار تو دربارم ای حضرت دلدارم❤تو هر چهار فصل منی نیمه جان منی💖💞💖هر سال هر ماه هر شب هر روز هر ساعت هر دقیقه هر ثانیه هر لحظه هر نفس عزیزجان منی❤شیرین جان منی❤دلبر جان منی ❤جان جانان منی❤تا ابد ❤❤❤❤🇮🇷🇮🇷
به اینکه حرف بقیه رو تایید بکنی تا پذیرفته بشی توی اون گروه میگن  Group conformity  این ...

دوست عزیز من تاکید کردم که توهینی نکردم. 

هیچ مشکلیم با پسرهایی که ارایش میکنن ندارم! صرفا نمیپسندم. 

همین! معلومه که به من ربطی نداره! دیگه این اجازه رو داریم که علایق خودمونو انتخاب کنیم؟!

دوست عزیز من تاکید کردم که توهینی نکردم.  هیچ مشکلیم با پسرهایی که ارایش میکنن ندارم! صرفا نمی ...

من نظرم رو گفتم

نخواستم درباره شما چیزی بگم

گفتم درباره خودم اینجوری ام

معلومه که شما میتونین هرجوری میخواین باشین 

Instagram📷me_in_netherlands 
2706