2752
2734
عنوان

قضاوت نمیشین

| مشاهده متن کامل بحث + 127 بازدید | 32 پست
دوست عزیز تاپیکو بخون و‌در وقت خودت و من صرفه جویی کن🫠😂

اول کامنتم  سوالم رو مطرح کردم پرسیدم منظورتون این بود ؟ واگر منظورتون این بوده باشه کامنتم رو نوشتم 

مبارزه انسان را داغ می‌کند                                      تجربه انسان را پخته!                                          هرداغی روزی سرد می‌شود.                                    اما هیج پختی ای دیگر  خام نمی‌شود!
کاش تاپیکو میخوندی:) 

مگه نگفتی عقیده ای رو بگیم که حس کنیم بقیه باهاش مخالفن و جایی مطرح نمی کنیم معمولا؟

منم این یکی از اون چیزاییه که بهش باور دارم ولی معمولا تو جامعه ایران بیان نمی کنم چون حس می کنم مخالف زیاد داره

مگه موضوع تاپیکت این نبود؟

پس چرا گارد گرفتی؟:)

I would rather have questions that can't be answered than answers that can't be questioned!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مگه نگفتی عقیده ای رو بگیم که حس کنیم بقیه باهاش مخالفن و جایی مطرح نمی کنیم معمولا؟ منم این یکی از ...

گاردی که نبوده..ولی شما صرفا چیزیو گفته که دقیقا برعکس سوال من بوده 

درهرصورت ممنون از مشارکت

الان درمورد نظرت راجب اون ها قضاوت کنیم ؟ خب تو یه نظری داری کسی نمیتونه تغییرش بده وهمینطور اوناهم ...

شما نظریو بدون توهین بگو که اکثریت باهاش مخالفن 

جواب بقیه رو بخونی متوجه میشی

2731
گاردی که نبوده..ولی شما صرفا چیزیو گفته که دقیقا برعکس سوال من بوده  درهرصورت ممنون از مشارکت

بله چون نظر من این هست

تاپیک می زنید اول اطمینان حاصل کنید خودتون با موضوع تاپیکتون اوکی هستید!!!

I would rather have questions that can't be answered than answers that can't be questioned!

با اینکه میگن دهه هشتادی ها نسل شجاع و عاقلی هستن مخالم 

با اینکه هرکی هرجور میخواد زندگی کنه به بقیه ربطی نداره هم مخالفم چون زندگی اجتماعی همه داریم در کنار هم زندگی میکنیم و یه سری چیزا باید رعایت بشه 

با اینکه طرف هرکاری میکنه بعد میگن قضاوت نکنین هم مخالفم 

باتزهای روشن فکری هم که هیچ دلیل و منطقی پشتش نیست  هم مخالم

یه فراصتی ام واسه خودم 😂

فقط چهار سوال ارزشمند در زندگی وجود داره چی مقدسه؟روح از چه چیزی درست شده؟چی ارزش داره براش زندگی کنی؟و چی ارزش داره براش بمیری؟و جواب همه این سوال ها یکیه فقط عشق🍀
با اینکه میگن دهه هشتادی ها نسل شجاع و عاقلی هستن مخالم  با اینکه هرکی هرجور میخواد زندگی کنه ...

من خودم دهه هشتادیم خیلیم نسل عاقل و شجاعی هستیم😂😭 

نه دور از شوخی تا حدودی موافقم

تو تون کامنت اشتباه نوشتم.  اینکه میگن حجاب هرکسی ب همه مربوطه درحالی که اینطور نیست هرکسی زندگی خودش رو داره 

مبارزه انسان را داغ می‌کند                                      تجربه انسان را پخته!                                          هرداغی روزی سرد می‌شود.                                    اما هیج پختی ای دیگر  خام نمی‌شود!
من خودم دهه هشتادیم خیلیم نسل عاقل و شجاعی هستیم😂😭  نه دور از شوخی تا حدودی موافقم

استثنا همیشه وجود داره 

و همشون هم مد نظرم نیس 80% شون

فقط چهار سوال ارزشمند در زندگی وجود داره چی مقدسه؟روح از چه چیزی درست شده؟چی ارزش داره براش زندگی کنی؟و چی ارزش داره براش بمیری؟و جواب همه این سوال ها یکیه فقط عشق🍀
پوشش اختیاری اگر منظورتونه که کاملا موافقم

اصلا جدا ازاون خیلیا هم معتقدن اینطوره کلا مخالفش هستم

2706