2733
2734

من تو خونه مادرشوهرم زندگی میکنم یه پسر دو ساله هم دارم بعد ما واحد جدا داریم با جاریم اینا ولی شوهرم حاضر نیست حتی شبا بریم ت واحد خودمون بخوابیم ور ننش میخایه روز ها ار دست جاریم و بچه هاش آرامش ندارم میان میریزن شلوغ میکنن به خدا دیگه کم آوردم شوهرمم درکم نمیکنه خانوادمم پشتم نیستم ولی میخوام چشم رو همه چی ببندم و عواقبش و به جون بخرم و طلاق بگیرم به خدا خسته شدم منی که ۱۹ سالمه عین پیرزنا شدم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
2740
۳۱  آره با دعوا با آرامش با منطق حرف زدم ولی ...

خب اختلاف سنیتون هم خیلی زیاد هست 

به نظرم یه مدت با آرامش بدون دعوا شبها تمام برو خودت واحدتون بخواب بگو می‌خوام لباس باز و راحت بپوشم برای خواب تو خونه ودمون آرامشم بیشتره شاید این روش جواب داد و همسرت هم اومد

نمیدونم والا شرایط زندگی من پیچیده تر از این حرفاست

اگه اقتدار نشون ندی وضعت روز به روز بدتر میشه و بعد باید با جنگ و دعوا حرفاتو بزنی 

از همین کار کوچیک که گفتم اما شروع کن البته با آرامش 

سلام عزیزم خوبی تو یکی از تاپیکهات دیدم برا تغیین جنسیت کدوم دکتر رفتی؟ رفتی پیش فیروزیان؟ منم برا ج ...

عریزم یه مدت رفتم ولی نتیجه نگرفتم 

اسپرم شوهرم ضعیفه بود و تحت درمان و ماهی که اقدام درست و حسابی نداشتم و هنوز شوهر تحت درمان بود باردار شدم و پسر بود 

2706