2733
2734

تقریبا خودش و رفیقش22اینا بودن.بعد ب رفیقش گف نگاه این دختره چشاش انگار معتاداش رفیقش گف انگار تازه نعشه کردی یا جنس بت نرسیده.تو مدرسم یکی از بچه ها گف اون دختره ک همش انگار  همیشه خواش میاد من چشام خماره همش بم تیکه میندازن😢😂

کاربری در دست دونفر می باشد .به دلیل کمبود شماره و 6بار تعلیق .دودختر خاله 16و23ساله .بیشتر دردست23ساله است.دینگ دینگ دنگ
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فقط عکس از چشمات😐

فقط 22 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا جوری دستمو بگیر و بلندم کن که همه انگشت به دهن بمونن...(عدو شود سبب خیر ، اگر خدا خواهد)🤌🫡،(۲۹بهمن خبر بارداریمو شنیدم،خدایا ممنونم ازت،تو دلیمو حفظ کن و کمکم کن صحیح و سالم بغلش بگیرم)،از دوستانی که درخواست دوستی میدن معذرت می‌خوام نمیتونم قبول کنم.
2742

چه مسخره و بیخود و بی محتوا بود حرفاشون 

قابل توجه برخی کابران به ظاهر و باطن نامحترم :من وقتی نظر میدم مثل تو رو هوا حرف نمیزنم فکت موثق میارم .پس با من وارد کلکل نشو که جلو این همه کاربر ضایع نشی:)

منم چشمام حالت خمار داره تو ماشین با پسرم بودیم پسرم رو صندلی شاگرد بود شیشه هم پایین ی پسره رد شد به پسرم گفت قربون چشای ننت 😑 

مرحبا خوب دلــــــــــــم را به نگاهی بردی ،                     قبل تو هیچکســـــی عرضه این کار را نداشت
2740

پسرای دختر خالم چشمشون خماره، انگار همیشه خوابشون میاد🤣 چشمای خودمم ارثی یکم خماره اما ن تا این حد

خداییش بیاین ظاهربین نباشیم 😒  ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ...😂🦋