2733
2739
عنوان

اگه خیانت ندیدین خوشبخت ترینید

| مشاهده متن کامل بحث + 1089 بازدید | 76 پست

همه دردی تو زندگیم کشیدم غیر از این درد

خدا کنه هیچوقت نصیبم نشه

آلبالوهای مامان دوستون دارم🧸🍒🐤 🍭 🌸 میرسد آن روز ک چرخ بر مدار حق بگردد💖 روزی از میان این همه درد امید می روید🧚‍♀️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیززززززم چقدر این‌درد عذاب اوره حرف میزنیم قول‌میدیم‌قوی باشیم دوباره با  یه اهنگ‌یه خاطره ووو زخممون سر باز‌میکنه

من دیروز‌سینه م‌درد میکرد(کیست دارم)

یهو‌ دیوونه شدم هرچی از دهنم‌دراومد بار‌شوهرم کردم رنگش‌عین‌گچ‌ شد انتظارشو‌نداشت

چرا؟؟؟ چون دوسال پیش من مشکل‌سینه ‌به حدی نگران کننده بود خونریزی داشت و من شب وروزم سیاه شده بود از نگرانی وغصه واون همون تایم برای یکبار دکتر‌بردن‌من چقدر عصبی شد چون ماشین نبرده بودیم اسنپ‌برگشتنی دیر قبول کردالکی‌میگفت کار‌دارم واز قضا یکماه بعد اون‌روز همه چی‌معلوم‌شد پرینت که گرفتم‌اون‌روز مطب چندساعت باهم‌حرف‌زدن میگم‌تپ وقتی که من مشکوک به بیماری بودم‌حتما نقشه ی‌مردنم رو‌داشتی با اون‌زن‌میکشیدی

باید خاک وشن وماسه بریزه روی‌سرش برای احترام وعشقی که پیش من‌نداشت والان برام بی‌ارزش ترینه

2742

من از دوست پسرم دیدم پاره شدم 

بتظرم ربطی ب رسمی بودن رابطه نداره ققط دل آدم ک میسوزه به پای اعتمادت

آقای  قاضی همشون ادا در میارن ادای خوبا ادای نگرانا ادای رفیقا ادای عاشقا
2738
الان باهاش زندگی میکنی یا جدا شدی 

زندگی

آقایون درخواست ندین🤫تو با قلب ویرانه من چه کردی؟💔 نابودم کردی دیگه هیچی خوشحالم نمیکنه تو ب بچت هم خیانت کردی چون یه مادر شاد و خوشحال و با روحیه رو ازش گرفتی و یه مادر افسرده با حال بد بهش دادی....ازت نمیگذرم از همه زنای متاهلی که میدونستن زن داره ولی  بازم باهاش بودن و خام حرفای قشنگش شدن ...توروخدا برای حال دل خرابم دعا کنید😔
2706