2733
2734
عنوان

اگه خیانت ندیدین خوشبخت ترینید

| مشاهده متن کامل بحث + 1091 بازدید | 76 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یه سوال

خانومایی ک بهتون خیانت شده زندگیتون اون موقع در شرایط خوب بود یا بد

منظورم اینه انتظارش رو داشتید؟

ی مدته رابطمون ریخته بهم خیلی میترسم از این قضایا

ن ک کلا بد باشیم ها

مثلا این هفته بارها هم رابطه داشتیم

اما دعوا زیاد کردیم این مدت و بیشترش از سمت خودم بوده

واقعا

اون شک داعمی 

مثل خوره میفته ب جونت

ن خودت آرومی ن دیگه طرفتو راحت میزاری ن میتونی ول کنی بری

اون 2 دلی از همه بدتره، 

کاش آدم میتونست ول کنه بره

منکه باهاش اتمام حجت کردم با اینکه سختمه ولی اگه دوباره کاری کنه میرم 

چون دیگه نمیتونم با این شرایط زندگی کنم

2731
واقعا اون شک داعمی  مثل خوره میفته ب جونت ن خودت آرومی ن دیگه طرفتو راحت میزاری ن میتونی ول ...

اره حق گفتی اون ۲ دلی بدتره از همه منم میزارم‌میرم 

آقایون درخواست ندین🤫تو با قلب ویرانه من چه کردی؟💔 نابودم کردی دیگه هیچی خوشحالم نمیکنه تو ب بچت هم خیانت کردی چون یه مادر شاد و خوشحال و با روحیه رو ازش گرفتی و یه مادر افسرده با حال بد بهش دادی....ازت نمیگذرم از همه زنای متاهلی که میدونستن زن داره ولی  بازم باهاش بودن و خام حرفای قشنگش شدن ...توروخدا برای حال دل خرابم دعا کنید😔
یه سوال خانومایی ک بهتون خیانت شده زندگیتون اون موقع در شرایط خوب بود یا بد منظورم اینه انتظارش رو ...

اره پیگفتیم عاشق همیم ولی دعوا داشتیم لعنتی به خاطر اونا باهام دعوا میکرده الان متوجه میشم همش بهونه میگرفت 

آقایون درخواست ندین🤫تو با قلب ویرانه من چه کردی؟💔 نابودم کردی دیگه هیچی خوشحالم نمیکنه تو ب بچت هم خیانت کردی چون یه مادر شاد و خوشحال و با روحیه رو ازش گرفتی و یه مادر افسرده با حال بد بهش دادی....ازت نمیگذرم از همه زنای متاهلی که میدونستن زن داره ولی  بازم باهاش بودن و خام حرفای قشنگش شدن ...توروخدا برای حال دل خرابم دعا کنید😔
الان باهاش زندگی میکنی یا جدا شدی 

زندگی

2706