2733
2734
عنوان

اگه خیانت ندیدین خوشبخت ترینید

1091 بازدید | 76 پست

خیانت واقعا آدمو از پا در میاره اگه خیانت ندیدین و به همسرتون شک ندارید و اونم پاکه منطقیه مرد مثل کوهه هواشو داشته باشید واقعا خیانت خیلی بده ذوق زندگیو میگیره از ادم

من از اول یه چیزایی ازش میدیدم اذیت میشدم ولی عشق کورم کرده بود

آقایون درخواست ندین🤫تو با قلب ویرانه من چه کردی؟💔 نابودم کردی دیگه هیچی خوشحالم نمیکنه تو ب بچت هم خیانت کردی چون یه مادر شاد و خوشحال و با روحیه رو ازش گرفتی و یه مادر افسرده با حال بد بهش دادی....ازت نمیگذرم از همه زنای متاهلی که میدونستن زن داره ولی  بازم باهاش بودن و خام حرفای قشنگش شدن ...توروخدا برای حال دل خرابم دعا کنید😔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
اگه بدن سالمی دارین خوشبخت ترینید 🤒

خیانت بدن سالم و روح سالنو مریض میکنه

آقایون درخواست ندین🤫تو با قلب ویرانه من چه کردی؟💔 نابودم کردی دیگه هیچی خوشحالم نمیکنه تو ب بچت هم خیانت کردی چون یه مادر شاد و خوشحال و با روحیه رو ازش گرفتی و یه مادر افسرده با حال بد بهش دادی....ازت نمیگذرم از همه زنای متاهلی که میدونستن زن داره ولی  بازم باهاش بودن و خام حرفای قشنگش شدن ...توروخدا برای حال دل خرابم دعا کنید😔
اگه بدن سالمی دارین خوشبخت ترینید 🤒

اگه مو دارین خوشبخترینید😄

اینقدر نظرات خودمو دوست دارم که دلم میخواد هزاران بار لایکش کنم حیف که اجازه ندارم یه بارم لایک کنم کاش نی نی سایت این قابلیت رو اضافه کنه😆😃
اونایی ک خیانت ندیدن خدا هنوزم هواشونو داشته... خیلی درد سختیه مخصوصا وقتی عاشق طرفی. انگار زنده زند ...

اره هم خودمون میمیریم و هم عشقی که تو دلمون بوده خیلی سخته تجربه کردی؟

خیانت دیدین فوری بندازین تویِ سطل آشغال طرفو،اصلنم ناراحت نشین

حرفش راحته ولی وقتی پای بچه وسط باشه و یه عمر زندگی و رفتن جوونی دیگه انداختن و رفتن خیلی سخت میشه

حرفش راحته ولی وقتی پای بچه وسط باشه و یه عمر زندگی و رفتن جوونی دیگه انداختن و رفتن خیلی سخت میشه

ن والا سخت نمیشه،بچه هم از همون باباعه دیگه

من ک همییشه اولویتم خودمم ن کس دیگه

کاربری دست دو نفره
خیانت دیدین فوری بندازین تویِ سطل آشغال طرفو،اصلنم ناراحت نشین

من دیدم و بخشیدم مرده پیامبر که نیست الانم برام مهم نیست و فراموش کردم

اینقدر نظرات خودمو دوست دارم که دلم میخواد هزاران بار لایکش کنم حیف که اجازه ندارم یه بارم لایک کنم کاش نی نی سایت این قابلیت رو اضافه کنه😆😃
بحثِ پیامبر نیس بحثِ توهینیه ک ب شعور ما میشه

من مثل شما فکر نمی‌کنم تمام مردان دنیا از ثروتمند و فقیر مشهور و گمنام به زناشون خیانت کردن مثل ترامپ پیکه فلان و فلان و این نشون میده مردا مثل ما وفادار نیستن و ما نمیتونیم خیلی محدودشون کنیم پس یه جورایی باید کنار بیایم

2706